2 Genişleme Mikrofonlu Kablosuz Konferans Mikrofonu Bluetooth Hoparlör
Model Numarası:TEVO-M6B-EX
* USB/Bluetooth/Kablosuz/3,5 mm Jak
* Dahili 8 adet yüksek kaliteli çok yönlü mikrofon
* 6 m ses alma yarıçapı
* 8000mAH Pil
* 2 genişletme mikrofonu mevcuttur (3 metre ses alma yarıçapı)
- Hızlı Teslimat
- Kalite Güvencesi
- 7/24 Müşteri Hizmetleri
ürün tanıtımı
B2B veya toptan satış için TEVO-M6B-EX Bluetooth Konferans Mikrofon Hoparlörü
Orta konferans yakınlaştırma modeli
TANIM
• 360 derece Çok Yönlü 6 Metre Alma Radarı
• Herkesin kristal netliğinde duyulmasını sağlayan DSP, gürültü azaltma, yankı giderme, ses iyileştirme teknolojisini benimseyen olağanüstü tam çift yönlü iletişim;
• USB / Bluetooth / Kablosuz Dongle Bağlantısı
• 8000mAH(Dahili lityum pil); Müzik süresi (13 saate kadar); En hızlı şarj süresi: 3 saat; Düzenli şarj süresi: 6 saat (18W'a kadar maksimum güçle PD2.0/3.0 şarjı destekler); Genişletme Mikrofonlarını Bağlama Desteği
• Ses almanın erişim alanını genişleterek işlevselliği büyük ölçüde artırır, böylece bir toplantı veya konferans odasındaki tüm seslerin yüksek ve net duyulmasını sağlar.
Tenveo'dan güvenilir OEM üretim hizmetleri
Video ve Ses için en iyi sözleşmeli üreticiler
ISO-sertifikalı fabrika
Kalite kontrolüne sahip düşük MOQ üreticileri
Rekabetçi fiyatlandırma toplu üretim tedarikçileri

| Model Numarası | TEVO-M6B-EX USB / Bluetooth Hoparlör |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Pil | 8000mAH(Dahili-lityum pil); Müzik süresi (13 saate kadar); En hızlı şarj süresi: 3 saat; Düzenli şarj süresi: 6 saat (18W'a kadar maksimum güçle PD2.0/3.0 şarjı destekler) |
| Bağlantı Türü | USB/Bluetooth/Kablosuz/3,5 mm Jak (Papatya-zincirli versiyonda 2x3,5 mm Jak bulunur) |
| Toplantı Odası Boyutu | 15-30㎡ |
| Toplantı | 15'e kadar katılımcı |
| Alma Aralığı | 6 metre (19,68 fit) |
| Mikrofonlar | Dahili 8x mikrofon |
| Mikrofon Türü | Çok-yönlü (360 derece toplama aralığı) |
| Mikrofon Hassasiyeti | -38dB |
| Gürültü Azaltma | Evet |
| Tam Çift Yönlü Ses | Evet |
| AEC | Evet |
| Frekans Aralığı | 100Hz - 20kHz |
| Hoparlör | 5W/110dB |
| Arayüz | 1 x Tip-C, 1x 3,5 mm ses bağlantı noktası, genişletme mikrofonları için 2x3,5 mm bağlantı noktası |
| Sistem Gereksinimleri | Windows 7/8/10 veya üzeri, MacOS 10.7 veya üzeri, Chrome OS V29.01547 veya üzeri |
| Uygulama Desteği | Yazılım: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft Teams, Hangouts, OBS, Xsplit vb. |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 derece -+45 derece |
| Depolama Sıcaklığı | -10 derece -+45 derece |
| Depolama Nemi | %20-%90 bağıl nem(yoğuşmasız) |
| Çalışma Nemi | %20-%80 bağıl nem (yoğuşmasız) |
| Güç Kaynağı | 5V /3A veya 9V /2A |
| Ürün Boyutu | 143mm*143mm*75mm/261*191*126mm (paketlemeden önce/sonra) |
| Ürün Ağırlığı | 1,02KG /1,67KG(Net / Brüt Ağırlık)(Genişletme mikrofonları dahil) |
| Genişletme mikrofonları | |
| Öğe Adı | Mikrofon |
| Arayüz | 1x3,5 mm jak |
| Alma Aralığı | 3 metre |
| Ürün Boyutu | 73,7*74*20mm(Net Ağırlık) |
| Ürün Ağırlığı | 95,5g(Net Ağırlık) |
Popüler Etiketler: 2 genişletme mikrofonlu kablosuz konferans mikrofonu bluetooth hoparlör, Çin, üreticiler, toptan satış, fiyat, düşük fiyat, Çin malı
Bunları da sevebilirsiniz
-

USB Kablosuz Bluetooth Konferans Hoparlörü
-

Tenveo YENI Mikrofon USB Bluetooth Kablosuz 6 Metre ...
-

USB Kablosu ile PC'ye Konferans Hoparlörünü Tak ve Ç...
-

TEVO-M1 Konferans Mikrofonu Dizüstü Bilgisayar ve Bi...
-

M3B 5M taşınabilir bluetooth konferans hoparlörü 10 ...
-

Büyük Konferans Yakınlaştırması için Konferans Mikro...









