Büyük Konferans Zoom Mikrofonu Hoparlör Çok Yönlü Papatya Zinciri
Modeli:TEVO-M5BEX
* İki hoparlörü 3,5 mm ses kablosuyla bağlayın
* iki hoparlör ayrı ayrı da kullanılabilir
* 360 derece çok yönlü ses alımı elde etmek için 8 Profesyonel Mikrofon Dizisi, maksimum ses yarıçapı 12 m × 15 m'ye (39,37 ft × 49,2 ft) kadar olabilir
* Hareketli Ofis: 17 saate kadar Müzik süresi sunan dahili 8000amh şarj edilebilir pil
* Gelişmiş DSP teknolojisi, Tam çift yönlü yankı iptali
* Bluetooth, kablosuz Dongle, USB bağlantısı, kullanımı kolay: dizüstü bilgisayara, akıllı telefona ve tablete saniyeler içinde bağlanır.
* LED göstergeler
- Hızlı Teslimat
- Kalite Güvencesi
- 7/24 Müşteri Hizmetleri
ürün tanıtımı
Büyük Konferans Zoom için Tenveo M5BEX Çok Yönlü Papatya Zinciri Konferans Mikrofon Hoparlörü




| Model Numarası | TEVO-M5B-EX |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Pil | 8000mAH(Dahili lityum pil); Müzik süresi (17 saate kadar); Pil ömrü (çağrı) 27 saate kadar; En hızlı şarj süresi: 3 saat; Düzenli şarj süresi: 6 saat (18W'a kadar maksimum güçle PD2.0/3.0 şarjı destekler) |
| Bağlantı Türü | USB/Bluetooth/Kablosuz/3,5 mm Jak (Papatya zinciri versiyonunda 2x3,5 mm Jak bulunur) |
| Tek Hoparlör için Toplantı Odası Boyutu | 15-30㎡ |
| Papatya Zinciri Hoparlör için Toplantı Odası Boyutu | 30-60㎡ |
| Tek Hoparlörle Toplantı | 15'e kadar katılımcı |
| Papatya Zinciri Hoparlörle Toplantı | En fazla 20-30 katılımcı |
| Tek Hoparlör için Alma Aralığı | 6 metre (19,68 fit) |
| Papatya Zinciri Hoparlör için Alma Aralığı | 12 metre (39,37 fit) |
| Mikrofonlar | 4x Analog Silikon Mikrofon Dizisi |
| Mikrofon Türü | Çok yönlü (360 derece toplama aralığı) |
| Mikrofon Hassasiyeti | -38dB |
| Hoparlör sesi | 120dB |
| SNR | 62dB |
| Gürültü Azaltma | Evet |
| Tam Çift Yönlü Ses | Evet |
| AEC | Evet |
| Frekans Aralığı | 100Hz - 20kHz |
| Hoparlör | 5W/120dB |
| Arayüz | 1 x Type-C, 1 x 3,5 mm Papatya Zinciri Bağlantı Noktası, 1 x 3,5 mm ses bağlantı noktası |
| Sistem Gereksinimleri | Windows 7/8/10 veya üzeri, MacOS 10.7 veya üzeri, Chrome OS V29.01547 veya üzeri |
| Uygulama Desteği | Yazılım: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft Teams, Hangouts, OBS, Xsplit vb. |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 derece -+50 derece |
| Depolama Sıcaklığı | -10 derece -+45 derece |
| Depolama Nemi | %20-90% bağıl nem (yoğuşmasız) |
| Çalışma Nemi | %20-80% bağıl nem (yoğuşmasız) |
| Güç Kaynağı | 5V /3A veya 9V /2A |
| 1 Adet Boyutu | Ø180mm×37,4mm |
| 2 Adet Boyut | 220×208×133mm(paketlemeden sonra) |
| 2 Adet Ağırlık | 2*0.62kg/1.6kg(Net/Brüt Ağırlık) |
| Paket listesi | 2 * Bluetooth Hoparlör, 1 * USB Kablosu, 1 * 3,5 mm Papatya Zinciri Kablosu, 1 * Kablosuz Dongle, 1 * OTG Adaptörü, 1 * Kullanım Kılavuzu |
Popüler Etiketler: büyük konferans zoom mikrofon hoparlör çok yönlü papatya zinciri, Çin, üreticiler, toptan satış, fiyat, düşük fiyat, Çin malı












