Konferans Odası için Tevo-Na200b Papatya Zinciri Bluetooth Hoparlör USB2.0
TEVO-NA200B Yeni Gelen Papatya Zinciri Bluetooth Hoparlör USB2.0 Konferans odası için Bluetooth Hoparlör TEVO-NA200B Papatya Zinciri Bluetooth Hoparlör, toplantı alanlarınızı genişletebilir. Yerleşik AI Ses Algoritması ve Otomatik Ayarlama Ses Alımı Teknolojisi ile TEVO-NA200B, sesi otomatik olarak ayarlayabilir...
- Hızlı Teslimat
- Kalite Güvencesi
- 7/24 Müşteri Hizmetleri
ürün tanıtımı
TEVO-NA200B Yeni Varış Papatya Zinciri Bluetooth Hoparlör USB2.0 Konferans odası için Bluetooth Hoparlör
TEVO-NA200B Papatya Zinciri Bluetooth Hoparlör, toplantı alanlarınızı genişletebilir.
Yerleşik AI Ses Algoritması ve Otomatik Ayarlama Alımı Teknolojisi ile TEVO-NA200B, kendi ses dengesini optimize etmek için sesi otomatik olarak ayarlayabilir.
Tam Çift Yönlü Ses ve 360 derecelik Mikrofon Dizilimi, TEVO-NA200B hoparlör ikili konuşmayı destekleyebilir. Telekonferans sırasında herkesin duyulmasını sağlamak için 4 adet yüksek hassasiyetli MEMS dijital çok yönlü mikrofon ile donatılmıştır.
NA200B taşınabilir hoparlör, tüm popüler cihazlar, yazılımlar, uygulamalar vb. ile uyumludur. Hüzme oluşturma teknolojisi ile NA200B, hoparlörün konumunu doğru bir şekilde belirleyebilir.
Toplantınızın tadını evde, ofiste veya seyahat sırasında çıkarabilirsiniz.

TEVO-NA200B'nin temel özellikleri:
Papatya Zinciri Bluetooth Hoparlör;
Tam Çift Yönlü Ses ve 360 Derece Mikrofon Dizisi;
Yerleşik AI Ses Algoritması ve Otomatik Ayarlama Alma Teknolojisi;
4 adet yüksek hassasiyetli MEMS dijital çok yönlü mikrofon ile donatılmıştır;
Bluetooth, USB ve mini jak ile mobil cihazlara kolayca tak ve çalıştır;
Mikrofon sessiz düğmesi, çağrı ve ses kontrolleri gibi kullanıcı dostu işlevler;
Işın oluşturma teknolojisi ile NA200B, hoparlörün konumunu doğru bir şekilde tanımlayabilir.
TEVO-NA200B'nin daha fazla ürün detayı:
Küçük ve Orta Ölçekli Toplantı Alanı İçin İdeal
Tevo-NA200B Bluetooth hoparlör, konferans görüşmeleri sırasında herkesin duyulmasını sağlar,
toplantınızı daha verimli hale getirir.

Tam Çift Yönlü Ses ve 360 Derece Mikrofon Dizisi
360-Derece çok yönlü ses alımı oluşturmak için yerleşik 4 çok yönlü mikrofon,
20 metrekarelik bir toplantı odası için uygundur ve 10 kişiden az olan canlı toplantıları destekler.

Uzun Bekleme Süresi
Dahili büyük kapasiteli 5200mA pil, hoparlörün uzun konuşma süresine sahip olmasını sağlar
(maksimum hacimde 9 saat çalışma süresi ve 90 gün bekleme süresi).

Yazılım telefonu için Bluetooth Hoparlör:
Orta büyüklükteki konferans toplantıları için 5 m ses alma aralığı, dikkate değer ölçüde inç ve kristal netliğinde ses kalitesi;

Su geçirmez yüzey
Su geçirmez yüzey, toza ve suya karşı tamamen koruma sağlar;

Taşınabilir ve sağlam tasarım:
TENVEO NA200B ile evinizde, ofisinizde, açık havada dilediğiniz her yerde dilediğiniz gibi çalışmanız uygundur.

Tak ve Çalıştır Kadar Kolay:
BT gerekmez. Bu Bluetooth hoparlörlerin kurulumu ve kullanımı çocuk oyuncağı, sadece bağlanın ve arayın;
Tüm önde gelen UC platformlarıyla uyumludur.

1 adet genişletme hoparlörünü zincirleyebilir (RJ45 Kablosu ile) ve alıcı mesafesini 10 m'ye kadar genişletebilir.
Genişletme hoparlörü seçenek içindir.

Konferans Odası TEVO-NA200B için Papatya Zinciri Bluetooth Hoparlör USB2.0 ile ilgileniyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.
Teknik özellikler:
| modeli | TEVO-NA200B |
| Toplantı odası | 20-40m2 |
| Alım aralığı | 5 Metre |
| Mikrofon Frekans Tepkisi | 100Hz-22KHz |
| dahili mikrofon | 4 |
| Bluetooth | √ |
| azami çıkış | 85 dB |
| Hoparlör Frekans Tepkisi: | 100Hz-22KHz |
| Tam dubleks | √ |
| Gürültü azaltma | √ |
| Otomatik kazanç kontrolü | √ |
| Güç kaynağı: | AC100~240V, 50-60Hz, 12W |
| Çalışma sıcaklığı | 0 derece -50 derece (çalışma durumu) |
| Nem | yüzde 20 -85 yüzde |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows / Android / iOS / Linux |
| Aksesuarlar | 1x Konferans Hoparlörü; 1x Garanti Kartı |
| Arayüz | 1x B tipi arayüz; 1x RJ45 ağ arabirimi; 1x Hat girişi/Hat çıkışı arabirimi |
| Güç kaynağı | USB ile güç (5v/500mA), dahili 5200mAH lityum pil; |
SZ Tenveo Video Teknolojisi Co., Ltd.
Ekle: B-8th Floor, Fukang Keji Mansion, Yousong Road, Fukang Community, Longhua Dist., Shenzhen, Çin
Email:Sales09@tenveo.com
Tel/Wechat: artı 86 135 5233 5495
Whatsapp: artı 86 134 7469 0572
Skype: canlı:956467630_1
Web sitesi: www.tenveo-video-conference.com
Popüler Etiketler: konferans salonu için tevo-na200b papatya zinciri bluetooth hoparlörlü telefon usb2.0, Çin, üreticiler, toptan satış, fiyat, düşük fiyat, Çin'de üretilmiştir
Bunları da sevebilirsiniz
-

Kablosuz Papatya Zinciri USB Konferans Odası Hoparlö...
-

Konferans Aramaları ve Skype için Mikrofonlu En İyi ...
-

Portable Conference Call Device
-

Softphone Ve Cep Telefonu İçin Kablosuz Bluetooth Ho...
-

USB ve Bluetooth Hoparlör Microsoft Optimize Edildi
-

PC Telefon Tableti için Çok Yönlü USB + Bluetooth Ho...






