
Konferans Siyahı için Çok Yönlü Mikrofon Hoparlörü
Model:TEVO-NA200EX
10M radyolar papatya dizimi hoparlör
USB arabirimi
98 dB hoparlör
8 mikrofon, 2 hoparlör
Uyarlanabilir yankı iptali
Uyarlanabilir insan sesi izleme
Yüksek hassasiyetli çok yönlü mikrofon
- Hızlı Teslimat
- Kalite Güvencesi
- 7/24 Müşteri Hizmetleri
ürün tanıtımı
Profesyonel Hoparlör 360 Derece Ses Alma USB Mikrofon 10M TEVO-NA200EX

Papatya Zinciri/Tek Başına Kullanım Toplantı Alanı İçin İdeal – TEVO-NA200EX hoparlör, zincirleme işlevlere sahiptir, basamaklı 1 konferans hoparlörü, etkili toplantı alanınızı büyük ölçüde genişleterek ortak çalışmaya dayalı konferans için mükemmel ses sunar. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak M2 tabanlı yeni bir yükseltmedir. En iyi yanı, NA200 artı NA200S'yi yalnızca daha büyük bir toplantıya götürerek daha fazla katılımcının konferans görüşmesine katılmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda 2 küçük oda için iki M2 hoparlör olarak tek başına kullanabilirsiniz.
Ai Ses Algoritması ve Otomatik Ayarlama Alımı Teknolojisi – skype hoparlör, çevre dinamiklerine göre gürültüyü ortadan kaldırmak, yankıyı etkili bir şekilde bastırmak için yapay zeka tabanlı VoiceIA algoritmasını uygular, böylece açık ortamlarda ortam gürültüsünü filtreleyerek size mükemmel, sürükleyici bir ses sağlar. Bu arada, NA200EX hoparlör, ses kaynağının mesafesini tanımlayabilen ve kendi ses seviyesi dengesini gerçekleştirmek için ses seviyesini otomatik olarak ayarlayan yüksek hassasiyetli bir dijital mikrofon dizisi ile donatılmıştır.
Tam Çift Yönlü Ses ve 360 Derece Mikrofon Dizilimi NA200EX hoparlör, ikili konuşmayı destekler. Başarılı bir çağrı almak için iş ortaklarınızla birleşik iletişiminizi mesafe bloke etmeden herhangi bir yerde çok taraflı bir konferans düzenlemenize yardımcı olur. NA200EX hoparlörlü telefon, geleneksel tek mikrofon tasarımından farklı olarak telekonferans sırasında herkesin duyulmasını sağlamak için 8 adet yüksek hassasiyetli MEMS dijital çok yönlü mikrofonla donatılmıştır ve gerçek 360 derecelik ses alımı sağlar.
Yüksek Uyumluluk ve Çoklu Bağlantılar NA200EX taşınabilir hoparlör, çeşitli cihazlar, yazılımlar/uygulamalar ile uyumludur. Windows 7/8/10, Mac OS, Android veya IOS kullanıyor olursanız olun, konferans hoparlörü kolayca bağlanabilir. NA200EX hoparlörlü telefon aynı zamanda Zoom, Skype for Business, WebEx, Google Hangout vb. gibi yaygın olarak kullanılan yazılım telefonlarını da destekler.
Led Gösterge Tasarımı & Taşınabilir Boyut, Kasalı Işın şekillendirme teknolojisi ile NA200EX, konuşan kişilerin konumunu doğru bir şekilde tanımlar ve LED ışıklar aracılığıyla farklı açılardan sesleri belirtir. Dahası, halka ışık size NA200 serisinin ses seviyesini, gücünü ve bağlantı durumunu açıkça söyleyecektir. NA200EX konferans hoparlörü, işadamlarının evini düşünerek, kolayca taşıyabilmeniz için koruyucu bir kılıfla birlikte gelir! SADECE NA200EX hoparlörü ofise/eve veya seyahate getirin!

Profesyonel Kablosuz Hoparlör 360 derece Ses Alma USB Mikrofon fiyatı ve özellikleri aşağıdaki gibidir:


1 adet genişletme hoparlörünü (RJ45 Kablosu ile) zincirleme bağlayabilir ve alma mesafesini 10 m'ye kadar genişletebilir.
Genişletme hoparlörü seçenek içindir.

1. Teslimat:
Numune siparişleriniz için stoklarımızda bulunan ürünler; siparişi aldığımızda aynı gün kargo;
Satın alma siparişi için 3-7 iş günü içinde kargoya verilir;
2. Ambalaj:
İçinde köpük ambalaj; dışında standart karton ambalaj.

Şirket Bilgisi

Profesyonel Hoparlör 360 Derece Ses Alma USB Mikrofon Fiyatı 10M ile ilgileniyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.
TEVO-NA200EX'in teknik özelliklerisesli konferans sistemi:
| modeli | TEVO-NA200EX |
| Toplantı odası | 5m(16.4ft) artı |
| Alım aralığı | 5 artı 5 Metre |
| Mikrofon Frekans Tepkisi | 100Hz-22KHz |
| dahili mikrofon | 4 |
| Bluetooth | HAYIR |
| azami çıkış | 85 dB |
| Hoparlör Frekans Tepkisi: | 100Hz-22KHz |
| Tam dubleks | √ |
| Gürültü azaltma | √ |
| Otomatik kazanç kontrolü | √ |
| Güç kaynağı: | AC100~240V, 50-60Hz, 12W |
| Çalışma sıcaklığı | 0 derece -50 derece (çalışma durumu) |
| Nem | yüzde 20 -85 yüzde |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows / Android / iOS / Linux |
| Aksesuarlar | 1x Konferans Hoparlörü; 1x Garanti Kartı |
| Arayüz | 1x B tipi arayüz; 1x RJ45 ağ arabirimi; 1x Hat girişi/Hat çıkışı arabirimi |
| Güç kaynağı | USB ile güç (5v/500mA), dahili 5200mAH lityum pil; |
Popüler Etiketler: konferans siyahı için çok yönlü mikrofon hoparlörü, Çin, üreticiler, toptan satış, fiyat, düşük fiyat, Çin malı
Bunları da sevebilirsiniz
-

HD 1080P 20X Zoom HDMI USB PTZ Video Conference Came...
-

YENİ Teknik Konferans Hoparlörü toptan konferans mik...
-

TEVO-NA200GEX İş Konferansı ve Röportajlar için Mikr...
-

Konferans Mikrofonu Hoparlör Video Konferans Mikrofonu
-

İş Konferansı için 2 Mikrofonlu Çok Yönlü Konferans ...
-

Toptan 20x yakınlaştırma ptz web kamerası

