
İş Konferansı için 2 Mikrofonlu Çok Yönlü Konferans Hoparlörü
Model:TEVO-NA200EX
10M radyolar papatya dizimi hoparlör
USB arayüzü
98 dB hoparlör
8 mikrofon, 2 hoparlör
Uyarlanabilir yankı iptali
Uyarlanabilir insan sesi takibi
Yüksek hassasiyetli çok yönlü mikrofon
- Hızlı Teslimat
- Kalite Güvencesi
- 7/24 Müşteri Hizmetleri
ürün tanıtımı
Profesyonel Hoparlör 360 Derece Ses Alma-USB Mikrofon 10M TEVO-NA200EX

Papatya Zinciri/Tek Başına Kullanım Toplantı Alanı İçin İdealdir – TEVO-NA200EX hoparlör, papatya zinciri işlevlerine sahiptir; basamaklı 1 konferans hoparlörü, etkili toplantı alanınızı büyük ölçüde genişleterek ortak konferans için mükemmel ses sunar. Müşterilerimizin ihtiyaçları dikkate alınarak M2'ye dayalı yeni bir yükseltmedir. En iyi yanı, NA200 +NA200S'yi daha büyük bir toplantıya götürüp konferans görüşmesine daha fazla katılımcının katılmasını sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda 2 küçük odada iki M2 hoparlör olarak tek başına kullanabilmenizdir.
Ai Ses Algoritması ve Otomatik-Alma Teknolojisini Ayarlama - Skype hoparlörü, çevresel dinamiklere göre gürültüyü ortadan kaldırmak, yankıyı etkili bir şekilde bastırmak ve böylece açık ortamlarda ortam gürültüsünü filtreleyerek size mükemmel sürükleyici ses sağlamak için AI-tabanlı VoiceIA algoritmasını uygular. Bu arada NA200EX hoparlör, ses kaynağının mesafesini tanımlayabilen ve kendi-ses dengesini gerçekleştirmek için ses seviyesini otomatik olarak ayarlayan yüksek-hassasiyetli bir dijital mikrofon dizisiyle donatılmıştır.
Tam-Çift Yönlü Ses ve 360 derece Mikrofon Dizisi NA200EX hoparlör, ikili konuşmayı destekler. Başarılı bir çağrı almak için iş ortaklarınızla birleşik iletişiminizi engelleyen mesafe endişesi olmadan, istediğiniz yerde çok-taraflı bir konferans düzenlemenize yardımcı olun. NA200EX hoparlör, telekonferans sırasında herkesin duyulmasını sağlamak için 8 adet yüksek-hassasiyetli MEMS dijital çok yönlü mikrofonla donatılmıştır; bu, geleneksel tek-mikrofon tasarımından farklıdır ve gerçek 360 derecelik algılamayı-sağlar.
Yüksek Uyumluluk ve Çoklu Bağlantı NA200EX taşınabilir hoparlör, çeşitli cihazlarla, yazılımlarla/uygulamalarla uyumludur. Window7/8/10, Mac OS, Android veya IOS kullanıyor olursanız olun, konferans hoparlörü kolayca bağlanabilir. NA200EX hoparlörlü telefon ayrıca Zoom, Skype kurumsal, WebEx, Google Hangout vb. gibi yaygın olarak kullanılan yazılım telefonlarını da destekler.
Led Gösterge Tasarımı ve Kılıflı Taşınabilir Boyut Işın{0}}oluşturma teknolojisine sahip NA200EX, konuşan kişilerin konumunu doğru bir şekilde tanımlar ve LED ışıklar aracılığıyla sesleri farklı açılardan belirtir. Dahası, halka ışık size NA200 serisinin ses seviyesini, gücünü ve bağlantı durumunu açıkça söyleyecektir. İş adamlarının tahliyesini göz önünde bulundurarak NA200EX konferans hoparlörü, kolayca taşıyabilmeniz için koruyucu bir kılıfla birlikte geliyor! SADECE NA200EX hoparlörü ofise/evinize veya seyahat ederken yanınızda getirin!

Profesyonel Kablosuz Hoparlör 360 Derece Ses Alma-USB Mikrofon fiyatı ve teknik özellikleri aşağıdaki gibidir:


1 adet genişleme hoparlörünü (RJ45 Kablo ile) zincirleme bağlayabilir ve alma mesafesini 10 metreye kadar genişletebilir.
Genişletme hoparlörü seçenek içindir.

1. Teslimat:
Numune siparişleriniz için stoklarımızda bulunan ürünlerimiz mevcuttur; siparişi aldığımızda aynı gün kargoya verilir;
Satın alma siparişi için 3-7 iş günü içinde kargoya verilir;
2. Ambalaj:
Köpük ambalajın içi; Standart karton ambalaj dışında.

Şirket Bilgileri

Profesyonel Hoparlörlü 360 Derece Ses Alma-USB Mikrofon Fiyat 10M ile ilgileniyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin
TEVO-NA200EX'in teknik özelliklerisesli konferans sistemi:
| Modeli | TEVO-NA200EX |
| Toplantı odası | 5 m(16,4 ft) + |
| Alma aralığı | 5+5 Metre |
| Mikrofon Frekans Yanıtı | 100Hz-22KHz |
| Yerleşik-mikrofon | 4 |
| Bluetooth | HAYIR |
| Maksimum çıktı | 85dB |
| Hoparlör Frekans Yanıtı: | 100Hz-22KHz |
| Tam çift yönlü | √ |
| Gürültü bastırma | √ |
| Otomatik kazanç kontrolü | √ |
| Güç kaynağı: | AC100~240V, 50-60Hz, 12W |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 derece -50 derece (çalışma durumu) |
| Nem | 20%-85% |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows / Android / iOS / Linux |
| Aksesuarlar | 1x Konferans Hoparlörü; 1x Garanti Kartı |
| Arayüz | 1x tip-B arayüzü; 1x RJ45 ağ arayüzü; 1x Hat girişi/Hat çıkışı arayüzü |
| Güç kaynağı | USB'den güç (5v/500mA), dahili-5200mAH lityum pil; |
Popüler Etiketler: İş konferansı için 2 mikrofonlu çok yönlü konferans hoparlörü, Çin, üreticiler, toptan satış, fiyat, düşük fiyat, Çin malı
Bunları da sevebilirsiniz
-

TEVO-VHD4K Otomatik Takip Kamerası
-

Sabit Odaklı 4mm Lens USB 2.0 Arayüz 1080P Full HD V...
-

Video Konferans toplantısı için USB2.0 HD 360 Derece...
-

Full HD PTZ Video Konferansı için USB2.0 Tak ve Çalı...
-

Kablosuz Papatya Zinciri USB Konferans Odası Hoparlö...
-

Otomatik Yakınlaştırma 20X ile Tam Uyumlu Konferans ...

