Ofis Ekipmanları Konferans Sistemi 12x Optik Zoom PTZ Kamera Hepsi Bir Arada
*. UHD video kamera, hub ve hoparlör 9 metrelik algılama yarıçapı
*. Otomatik odaklamalı HD 1080p video, 12x yakınlaştırma lensi. 4K çözünürlük
*. Dizüstü bilgisayara tak ve çalıştır USB bağlantısıyla görüntülü toplantılar başlatın
*. Mac ve PC ile uyumludur. Sistem Gereksinimleri: Windows 7, 8.1 veya 10, Mac OS X 10.7 veya üzeri.
- Hızlı Teslimat
- Kalite Güvencesi
- 7/24 Müşteri Hizmetleri
ürün tanıtımı
SZ Tenveo Video Technology Co., Ltd., Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak biliniyor, şimdi sizi fabrikamızdan düşük fiyata toptan CE onaylı ofis ekipmanı konferans sistemi 12x optik zoom ptz kameraya sıcak bir şekilde davet ediyoruz. Gelişmiş ekipman ve teknolojinin yardımıyla size ekipmanlarımızın yüksek kalitesini ve iyi performansını garanti edebiliriz. Fiyat listesi ve OEM ve ODM hizmeti için bizimle iletişime geçin.
Ofis Ekipmanı Konferans Sistemi 12x Optik Zoom Optik PTZ Kamera ve 9 Metre Ses Alma Aralığı Hoparlör
1. Orta ve büyük odalar için eksiksiz sesli/görüntülü konferans grubu: UHD video kamera, hoparlör ve hub.
2. Çoğu Senaryoya Uyum Sağlayacak Kompakt ve Şık Tasarım.
3. Üst düzey hoparlör, Tak ve çalıştır HD ses, konferans masasının etrafındaki herkesin net bir şekilde duymasını ve duyulmasını sağlar
4. Kolay ve iyi video konferans: Dizüstü bilgisayara tak ve çalıştır USB bağlantısıyla görüntülü toplantılar başlatın ve bir video konferans yazılımı seçin
5. Yüksek çözünürlüklü video: Otomatik odaklı HD 1080p video, 12x yakınlaştırma lensi. 4K çözünürlük, toplantı odasının her ayrıntısını görmenizi sağlar.
6. Mac ve PC ile uyumludur. Sistem Gereksinimleri: Windows 7, 8.1 veya 10, Mac OS X 10.7 veya üzeri.



Evrensel Uyumluluk
Zoom, Skype kurumsal, Microsoft Lync(Takımlar), Voovmeeting, CISCO WebEx ve diğer konferans yazılımlarıyla uyumludur.
Kullanımı Kolay
Çalışma sistemi eşleşmesi: Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10 ve üzeri sürümlerde düzgün çalışır. Kamerayı USB kablosuyla bağlamak istediğiniz cihaza takmanız yeterli.

| Model Numarası | TEVO-VA512GROUP-EX |
| Ptz kameranın Görüntü Sensörü | 1/2,8" SONY CMOS |
|
Etkili piksel |
8.29 MP |
| Objektif | f=3.9aa-46,8 mm |
| Diyafram | F1.6-2.8 |
| Video Formatı | 4K30,1080P-60/50/30/25, 720P-60/50/30/25 |
| Yatay Açı | 70,82 derece (G)-6,48 derece (T) |
| Odak | Otomatik/Manuel |
| Dijital Gürültü Azaltma | 2D ve 3D Gürültü Azaltma |
| Maruziyet | Otomatik/Manuel |
| Video Arayüzleri | HDMI, DP |
| Video Sıkıştırma Formatı | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Kontrol Protokolü | VISCA/Pelco-D/Pelco-P |
| Baud Hızı | 9600/4800/38400/2400 |
| Kaydırma/Eğme Dönüşü | >±175 derece ,-90 derece -+90 derece |
| Pan Kontrol Hızı | 0.1 -80 derece/sn |
| Eğim Kontrol Hızı | 0,1-60 derece/sn |
| Ön Ayar Numarası | Pelco'dan 255 ön ayar-D, Pelco'dan 32 ön ayar-P, Visca'dan 7 ön ayar (uzaktan kumandayla 10 ön ayar) |
| Hoparlörün akustik yankı iptali (AEC) | >65dB |
| Hoparlörün yanıtı | 135Hz-20Hz |
| 2 genişletme mikrofonlu hoparlörün Ses Alma Aralığı | 9 metre |
| Hub'ın arayüzleri | DP*2; Güç arayüzü*1; USB Türü-C*1 |
| Hub'ın kabloları | 3m USB kablosu*1, 5m DP kablosu*2 |
| İşletim Sistemleri | Windows 7 veya üzeri; Android, Mac OS™ 10.10 veya üzeri, Linux (UVC'yi desteklemek için gereklidir.) Zoom, MS Teams, Skype vb. ile uyumludur. |
| Boyut(G*Y*D) | Kamera: 171,6*192,6*171,6 mm; Hoparlör: Φ 180mm*37,4mm; Merkez: 98*98*20m |
Popüler Etiketler: ofis ekipmanları konferans sistemi 12x optik zoom ptz kamera hepsi bir arada, Çin, üreticiler, toptan satış, fiyat, düşük fiyat, Çin malı









