Dahili Mikrofonlu USB 4K Web Kamerası
Modeli:TEVO-VA4K
2.2mm geniş açılı lens
Kompakt hepsi bir arada tasarım
Tak ve Çalıştır USB Bağlantısı
1/2.3 CMOS sensör (SONY IMX377)
11.10 mega piksel
2K Çözünürlükte Yapay Zeka Otomatik Çerçeveleme, konuşmacıyı takip etmeye ve ona odaklanmaya devam edin
4K(3840 x 2880), 2K(2560*1440), 1080P(1920*1080) görüntü kalitesi
Dahili 1 Çok yönlü mikrofon ve 1 Hoparlör
Bozulma olmadan 124 derece geniş görüş alanı
Herhangi bir video konferans yazılım uygulaması ve bulut hizmetiyle uyumludur
- Hızlı Teslimat
- Kalite Güvencesi
- 7/24 Müşteri Hizmetleri
ürün tanıtımı
Tenveo VA4K 11MP 4K Web Kamerası2K'da Yapay Zeka Otomatik Çerçeveleme 124 derece FOV USB Type-C Mikrofon ve hoparlör ile Canlı Yayın Görüntülü Arama Konferans PC Web












Tenveo VA4K, Huddle odaları ve küçük konferans odaları için tasarlanmış bir Konferans Kamerasıdır. 1/2.3 CMOS sensör (SONY IMX377), 2.2 mm lens, 124 derece ultra geniş görüş alanı ile VA4K, konferans odasındaki herkesi açıkça görünür hale getirir. 4K UHD optik lens, yüz yüze işbirliğini geliştirmek için olağanüstü video kalitesi sunar. Entegre ses, küçük alanlar için optimize edilmiştir ve olağanüstü bir ses deneyimi sunar. Omni yönlü mikrofon ve hoparlör, sesin göründüğü kadar harika olmasını sağlar. Kompakt hepsi bir arada tasarım, USB tak ve çalıştır özelliği ile herhangi bir video konferans yazılım uygulaması ve bulut hizmetleriyle kolayca çalışır.
| Örnek | TEVO-VA4k |
| İsim | Ses ve Görüntü hepsi bir arada Web Kamerası |
| Görüntü sensörü | 1/2.3 CMOS sensör (SONY IMX377) |
| Mercek | 2,2 mm geniş görüş açısı |
| Etkili piksel | 11.10 mega piksel |
| Yakınlaştır | Sabit odak |
| Arayüz | Mikro USB2.0 |
| Video Sıkıştırma Biçimi | MJPEG,YUV |
| Çözünürlük | 4K(3840 x 2880), 2K(2560*1440),1080P(1920*1080) |
| Görüş Alanı | Çapraz: 124 derece, Yatay: 112 derece, Dikey: 82 derece |
| Minimum aydınlatma | 350Lüks |
| Güç kaynağı | USB güç kaynağı, 5V, 70mA |
| Mikrofon | Dahili 2 Çok yönlü mikrofon |
| Konuşmacı | Dahili 2 Hoparlör |
| MOD | 50 cm |
| Beyaz Dengesi | Otomatik |
| FPS | Maksimum 30fps(MJPG) |
| Kablo uzunluğu | 3m |
| Destek sistemi | Windows:10, 8.1, 8, 7 ve macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7 |
| Uyumlu yazılım | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo,Google Hangouts, Go to Meeting vb. |
| Aksesuarlar | USB kablosu, Kullanım kılavuzu |
| Güç tüketimi | 2w |
| Hoparlör frekansı | 20Hz-20KHz |
| Empedans | 4Ω |
| Maksimum çıktı | 85dB |
| Mikrofon Yönü | Çok yönlü |
| Hassasiyet | -33dBFS |
| Mikrofon frekansı | 20Hz-20KHz |
| Alım aralığı (radyolar) | 3m |
| Ürün boyutu | 262(G)×85,5(D)×110(Y)mm |
| Ürün ağırlığı | 0.33 g |
Popüler Etiketler: dahili mikrofonlu usb 4k web kamerası, Çin, üreticiler, toptan satış, fiyat, düşük fiyat, Çin malı
Bunları da sevebilirsiniz
-

Masaüstü Video Konferansları için Tak ve Çalıştır Ho...
-

20x optik zoom ptz 1080i üreticileri
-

Otomatik Odaklı Video Konferans Kamerası
-

TEVO-VHD12U ve TEVO-M3B HDMI USB kamera 12x Zoom PTZ...
-

Canlı Akış Yapay Zeka-Takibi için PTZ 20x optik Yakı...
-

TEVO-VA300B Hepsi Bir Arada EPTZ Web Kamerası Konfer...





