4K Canlı Akış NDI Kamera 12x Konferans Kamerası HDMI USB IP Video Çıkışları
Model No.:Tevo-vl12u NDI
* 12x optik zoom
* Sony IMX 415 1/2.8 "CMOS sensörü, 8.29 mega piksel
* Uhd4k görüntü kalitesi, geniş görünüm açısı
* HDMI USB, RJ45 Video Çıkışı (POE ve IP akışını destekleyin)
* Doğru, pürüzsüz ve sessiz PTZ hareketi (Pan: 350 derece, eğim: 180 derece)
Farklı aydınlatma koşullarında en iyi video kalitesi için * 2D ve 3D NR
* Ön ayar: 10 IR uzaktan ayar aracılığıyla (256 RS232 üzerinden)
* Destek Visca, Pelco-P ve Pelco-D Protokolü, RS232/RS485/IP/IR uzaktan kumanda
* Ağ Protokolü: NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, Çok Noktaya Yayınları, vb.
* Destek masaüstü yerleştirme, tavan montajı, duvar montajı ve tripod montajı (ters monte edilebilir)
* POE/NDI'yi destekleyin: Videoyu bir Ethernet kablosu üzerinden güçlendirin, kontrol edebilir, ayarlayın ve önizleme yapabilir.
- Hızlı Teslimat
- Kalite Güvencesi
- 7/24 Müşteri Hizmetleri
ürün tanıtımı

VL12U 4K kamera POE, USB3. Keskin video, olağanüstü renk ve olağanüstü optik doğruluk sağlar. Yerleşik AL teknolojisi, yüzleri vurgulamak ve loş veya arka ışık koşullarında bile doğal görünümlü cilt tonlarını oluşturmak için ışık dengesini optimize eder. Buna ek olarak, 70.82 derecelik yatay açıyla 12x optik zoom, orta ve büyük boyutlu toplantı odalarının ihtiyaçlarını kolayca karşılamayı sağlar.





| Model Hayır. | VL12U NDI |
| Görüntü sensörü | Sony IMX 415 1/2.8 "CMOS |
| Etkili pikseller | 8.29MP, 16: 9 |
| Video biçimi | HDMI (4kp@30/25 fps, 1080p@60/50/30/25 fps, 720p@60/50/30/25fps); USB3. |
| Optik zoom | 12x Zoom |
| Mercek | f =3. 9-46. 8mm |
| Açıklık | F1.6-F2.8 |
| Yatay açı | 70.82 derece (w) -6. 48 derece (t) |
| Dikey açı | 47.72 derece (w) -73. 66 derece (t) |
| Çapraz açı | 78.58 derece (w) -7. 42 derece (t) |
| Arka Işık Tazminatı | Destek |
| Snr | >50dB |
| Odak | Otomatik / manuel |
| Dijital gürültü azaltma | 2D ve 3D gürültü azaltma |
| Maruziyet | Otomatik / manuel |
| Video arayüzleri | HDMI, USB3. 0 c, rj45 |
| Video Sıkıştırma Formatı | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Lan | 10m/100m uyarlanabilir Ethernet bağlantı noktası; Destek Poe IEEE802.3AF |
| Ağ protokolü | NDI|HX2, RTSP, RTMP, ONVIF, GB28181; IP üzerinden Visca'yı destekleyin |
| Kontrol protokolü | Visca/Pelco-D/Pelco-P; Baud oranı: 38400/9600/4800/2400 |
| Kontrol Arabirimi | RS232 (Yalnızca Giriş), RS485, USB3. 0 C (UVC1.1), RJ45 |
| Pan/eğim dönüşü | ± 175 derece, -90 derecesi-+90 derece |
| Pan Kontrol Hızı | 0. 1 -80 derece /sn |
| Eğim kontrol hızı | 0. 1 -60 derece /sn |
| Önceden ayarlanmış numara | Kullanıcı 255 ön ayarı ayarlayabilir (IR Remote tarafından 10 ön ayar) |
| Operasyon sistemleri | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 veya daha yüksek, Linux (UVC'yi desteklemek için gerekli). |
| Giriş voltajı | DC 12V |
| Giriş Akımı | 2. 0 a (maks.) |
| Güç tüketimi | 13W (maks.) |
| Mağaza Sıcaklığı | -20 derece 60 dereceye kadar |
| Mağaza Nemi | % 20 -90% RH |
| Çalışma sıcaklığı | 0 dereceye kadar 40 dereceye kadar |
| Çalışma nemi | % 20 -80% RH |
| Boyut (w*h*d) | 171.6*192.6*171.6mm/ 260*217*197mm (paketlemeden önce/ sonra) |
| N.W. / G.W. | 1.35kg/ 2.05kg (net/ brüt ağırlık) |
| Aksesuar | 1 x kamera; 1 x USB kablosu; 1 x güç adaptörü; 1x IR uzaktan kumanda; 1 x duvar montajı; 1 x manuel |
| MFG. Garanti | 3 yıllık Standart Parça ve İşçi Garantisi |
Popüler Etiketler: 4K Canlı Akış NDI Kamera 12x Konferans Kamerası HDMI USB IP Video Çıkışları, Çin, Üreticiler, Toptan Satış, Fiyat, Düşük Fiyat, Yapılmış Çin
Bunları da sevebilirsiniz
-

Skype ve Video Konferans için 4K 30 fps'ye sahip en ...
-

Konferans Odası İçin USB Web Kameraları
-

Skype için Dahili-Mikrofonlu FHD 4K Web Kamerası
-

4x Zoom EPTZ Web Kamerası USB2.0 Video Konferans içi...
-

VA300C 4K EPTZ Web Kamerası Konferans Web Kamerası U...
-

Profesyonel Canlı Yayın Kamerası 12x Zoom 4K POE NDI...






