
Konferans Odası İçin USB Web Kameraları
1. USB3.0 video çıkışı
2. 1/2,8" 4K UHD CMOS Sensör
3. 8 mega piksel (16:9 )
4. 4K(3840 x 2160), 2K(2560*1440), 1080P(1920*1080)
5. 5x Dijital Yakınlaştırmalı EPTZ
6. Dahili-mikrofonlar ve Hoparlör(VA300B)
7. USB-A Bağlantı Noktası(VA300B) aracılığıyla 1 Genişletme mikrofonu ekleme
8. 5M Ses Alma Aralığı, 120 derece FOV
- Hızlı Teslimat
- Kalite Güvencesi
- 7/24 Müşteri Hizmetleri
ürün tanıtımı
Konferans Odası için TENVEO yüksek-kaliteli hepsi bir arada USB Web Kameraları

| Modeli | TEVO-VA300B |
| Sensör | Sony IMX415 |
| Etkili piksel | 8,29 mega piksel |
| Video çıkış pikseli | 3840x2160@30fps, 2560x1440@ 30 fps, 1920 x 1080@30 fps vb. |
| Dijital yakınlaştırma | 5x |
| Görüş alanı | 118,8 derece (D),109,9 derece (H),74,6 derece (V) |
| DNR | 2D ve 3D DNR |
| Kodlama | YUV, MJPG |
| ePTZ | Destek |
| Yapay zeka işlevi | Destek |
| Dahili-mikrofon | NTSC/PAL |
| Ön ayar konumu | 2 |
| Ses alma aralığı | 5 metre |
| Yerleşik-hoparlör | 1 |
| Güç kaynağı | Tür-C/12V güç adaptörü |
| Giriş voltajı | 12V veya 5V |
| Uzaktan kumanda | Evet |
| Uygulama desteği | Yazılım: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft Teams, Hangouts, OBS ve Xsplit vb. |
| Sistem gereksinimleri | Windows 7/8/10 veya üzeri, MacOS 10.7 veya üzeri, Chrome OS V29.01547 veya üzeri |
| Çalışma sıcaklığı | 0 derece -- 50 derece |
| Depolama sıcaklığı | 0 derece -- 60 derece |
| Çalışma nemi | %20~85 bağıl nem |
| Ürün boyutu | 210*58*50mm/263*136*80mm((ambalajlamadan önce/sonra) |
| Ürün ağırlığı | 0,25kg/0,6kg(net/brüt ağırlık) |
Popüler Etiketler: konferans odası için usb web kameraları, Çin, üreticiler, toptan satış, fiyat, düşük fiyat, Çin malı





