USB Web Kameraları
Model No.TEVO-VA4K
Ana özellik
2,2 mm geniş görüş açısı
Kompakt hepsi bir arada tasarım
Tak ve Çalıştır USB Bağlantısı
1/2.7 CMOS sensör (Sony IMX307 )
4K(3840 x 2160), 2K(2560*1440),1080P(1920*1080)
Dahili 2 çok yönlü mikrofon
Bozulma olmadan 124 derecelik geniş görüş alanı
Tüm video konferans yazılım uygulamaları ve bulut hizmetleriyle uyumlu
- Hızlı Teslimat
- Kalite Güvencesi
- 7/24 Müşteri Hizmetleri
ürün tanıtımı
USB Web Kameraları TEVO-VA4K Otomatik çerçeveleme

Ana özellik:
2,2 mm geniş açılı lens
Kompakt hepsi bir arada tasarım
Tak ve Çalıştır USB Bağlantısı
1/2,7 CMOS sensörü (OV2710)
4K(3840 x 2160), 2K(2560*1440),1080P(1920*1080)
Dahili 2 çok yönlü mikrofon
Bozulma olmadan 120 derecelik geniş görüş alanı
Tüm video konferans yazılım uygulamaları ve bulut hizmetleriyle uyumlu
| modeli | TEVO-VA4k |
| İsim | Ses ve Video hepsi bir arada Web Kamerası |
| Görüntü sensörü | 1/2,7 CMOS sensörü (OV2710) |
| Lens | 2,2 mm geniş görüş açısı |
| Etkili piksel | 2.10 mega piksel |
| yakınlaştır | sabit odak |
| Arayüz | Mikro USB2.0 |
| Video Sıkıştırma Formatı | MJPEG,YUV |
| Çözünürlük | 4K(3840 x 2160), 2K(2560*1440),1080P(1920*1080) |
| Yatay Görüş Açısı | 112 derece |
| Minimum Aydınlatma | 350lüks |
| Güç kaynağı | USB güç kaynağı, 5V, 70mA |
| Mikrofon | Dahili 2 çok yönlü mikrofon |
| Konuşmacı | Dahili 2 Hoparlör |
| mod | 50cm |
| Beyaz dengesi | Oto |
| FPS | Maks. 30 fps (MJPG) |
| Kablo uzunluğu | 3m |
| Destek sistemi | Windows:10, 8.1, 8, 7 ve macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7 |
| Uyumlu yazılım | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Go to Meeting vb. |
| Aksesuarlar | USB kablosu, Kullanım kılavuzu |
| Güç tüketimi | 2w |
| Hoparlör frekansı | 20Hz-20KHz |
| İç direnç | 4Ω |
| Maksimum çıkış | 85 dB |
| Mikrofon Yönü | çok yönlü |
| Duyarlılık | -33dBFS |
| mikrofon frekansı | 20Hz-20KHz |
| Alma aralığı (radyolar) | 3m |
| Ürün boyutu | 262(G)×85,5(D)×110(Y)mm |
| Ürün ağırlığı | 0.33 g |
Popüler Etiketler: usb web kameraları, Çin, üreticiler, toptan satış, fiyat, düşük fiyat, Çin malı
Ücretsiz










