Canlı Yayın için 1080p Webcam Usb Çıkışları
Model: TEVO-VA200 Pro
İsim: Ses ve Video hepsi bir arada Web Kamerasında
Görüntü sensörü:1/2,7 CMOS sensör (OV2710)
Yakınlaştırma: Sabit odak
Çözünürlük: 1920×1080
Arayüz:Mikro USB2.0
Objektif: 2.2mm geniş görüş açısı
Etkili piksel: 2.10 mega piksel
Video Sıkıştırma Formatı:MJPEG,YUV
Güç kaynağı: USB güç kaynağı, 5V, 70mA
Dahili 2 Çok yönlü mikrofon ve 2 Hoparlör
Yatay Görüş Açısı: Köşegen: 124 derece , Yatay: 112 derece , Dikey: 82 derece
Destek sistemi: Windows:10, 8.1, 8, 7 ve macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7
Uyumlu yazılım: Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Toplantıya Git vb.
- Hızlı Teslimat
- Kalite Güvencesi
- 7/24 Müşteri Hizmetleri
ürün tanıtımı
Canlı yayın için 1080p web kamerası usb çıkışları

Ürün Açıklaması:








| modeli | TEVO-VA200 Pro |
| İsim | Ses ve Video hepsi bir arada Web Kamerasında |
| Görüntü sensörü | 1/2.7 CMOS sensör (OV2710) |
| Lens | 2,2 mm geniş görüş açısı |
| Etkili piksel | 2.10 mega piksel |
| yakınlaştır | Sabit odak |
| Arayüz | Mikro USB2.0 |
| Video Sıkıştırma Formatı | MJPEG,YUV |
| Çözünürlük | 1920×1080 |
| Yatay Görüş Açısı | Çapraz: 124 derece , Yatay: 112 derece , Dikey: 82 derece |
| Minimum Aydınlatma | 350Lüks |
| Güç kaynağı | USB güç kaynağı, 5V, 70mA |
| Mikrofon | Dahili 2 çok yönlü mikrofon |
| hoparlör | Dahili 2 Hoparlör |
| MOD | 50cm |
| Beyaz dengesi | Oto |
| FPS | Maksimum 30 fps (MJPG) |
| Kablo uzunluğu | 3m |
| Destek sistemi | Windows:10, 8.1, 8, 7 ve macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7 |
| Uyumlu yazılım | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Toplantıya Git vb. |
| Aksesuarlar | USB kablosu, Kullanım kılavuzu |
| Güç tüketimi | 2w |
| Hoparlör frekansı | 20Hz-20KHz |
| İç direnç | 4Ω |
| Maksimum çıktı | 85dB |
| Mikrofon Yönü | çok yönlü |
| Duyarlılık | -33dBFS |
| mikrofon frekansı | 20Hz-20KHz |
| Alma aralığı (radyolar) | 3m |
| Ürün boyutu | 262(G)×85.5(D)×110(Y)mm |
| Ürün ağırlığı | 0.33 g |
Popüler Etiketler: Canlı yayın için 1080p web kamerası usb çıkışları, Çin, üreticiler, toptan satış, fiyat, düşük fiyat, Çin malı











