
Düşük fiyatlı 4K Otomatik Takipli SDI USB IP 20x PTZ Konferans Kamerası
Özellikler:
1. 420x optik yakınlaştırmayla K Otomatik Takip
2. SDI USB IP 20x PTZ Konferans Kamerası
3. Sony 1/2,8" CMOS sensörle donatılmıştır
4. 8.29 megapiksel
5. Gerçeğe yakın renk doğruluğu ve keskinlik ile gerçek 4K netliği sunar.
- Hızlı Teslimat
- Kalite Güvencesi
- 7/24 Müşteri Hizmetleri
ürün tanıtımı
Düşük fiyatlı 4K Otomatik Takipli SDI USB IP 20x PTZ Konferans Kamerası
Sony 1/2,8" CMOS sensör ve 8,29 megapiksel ile donatılmış Tenveo UVS20A-4K ptz kamera, gerçekçi renk doğruluğu ve keskinlik ile gerçek 4K netlik sunar. Öte yandan 20x Optik Yakınlaştırması, geniş-açılı çekimlerden dar yakın çekimlere{10}}kaymadan, zahmetsizce geçiş yapar netlik; konferans, canlı yayın ve ders kaydı için mükemmeldir.

Akıllı Otomatik Takip ile üretiminizi bir sonraki seviyeye taşıyın.
UVS20A-4K'nın yerleşik yapay zeka izleme motoru, insan hedeflerini akıllıca tanımlar, harekete uyum sağlar ve çerçevelemeyi koruyarak sunum yapan kişilerin tüm süreç boyunca merkezde ve odakta kalmasını sağlar.

UVS20A-4K, kapsamlı bir arayüz ve akış protokolleri yelpazesini destekleyerek mevcut sistemlere entegrasyonu zahmetsiz hale getirir.
--Video Çıkışları: HDMI, USB 3.0, SDI, RJ45(PoE+ Desteği)
--Akış Protokolleri: RTSP, RTMP, SRT, NDI®|HX2
--Kontrol Arayüzleri: RS232, RS485, USB (UVC), IP
--Kontrol Protokolleri: VISCA, Pelco-D/P, ONVIF, IP üzerinden VISCA
Canlı yayın, uzaktan işbirliği veya sistem entegrasyonu için Tenveo UVS20A-4K, ortamınıza zahmetsizce uyum sağlar.

Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak bilinen, şimdi sizi sıcak bir şekilde gelişmiş tenveo 4k otomatik takip sdi usb ip 20x ptz konferans kameramızı düşük fiyata toptan satışa davet ediyoruz. Gelişmiş ekipman ve teknolojinin yardımıyla size ekipmanlarımızın yüksek kalitesini ve iyi performansını garanti edebiliriz.
| Model Numarası | TEVO-UVS20A-4k |
| Görüntü Sensörü | Sony 1/2,8" CMOS |
| Etkili Pikseller | 8.29 MP |
| Optik Yakınlaştırma | 20x optik yakınlaştırma |
| Objektif | f=4.95aa~99 mm |
| Diyafram | F1.7-F3.7 |
| Yatay Açı | 51,9 derece ~3,0 derece |
| Dikey Açı | 39,7 derece ~2,2 derece |
| Çapraz Açı | 63,1 derece -3,7 derece |
| Video Formatı | 4KP@30/25fps, 2KP@60, 1080P@60/59,94/50/30/29,97/25fps, 720P@60/59.94/50/30 480P@30fps, 240P@30fps |
| Video Kodlama Formatı | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Arka Işık Telafisi | Destek |
| SNR | 50dB'den büyük veya eşit |
| Odak | Otomatik / Manuel |
| Dijital Gürültü Azaltma | 2D ve 3D Gürültü Azaltma |
| Maruziyet | Otomatik / Manuel |
| G/Ç Arayüzü | |
| Video Arayüzleri | HDMI, USB3.0, RJ45, SDI |
| Video Sıkıştırma Formatı | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| LAN | 10M/100M uyarlanabilir Ethernet bağlantı noktası; POE IEEE802.3af'yi destekleyin |
| Ağ Protokolü | RTSP,RTMP,IP üzerinden VISCA,ONVIF,SRT,NDI|HX2 |
| Kontrol Protokolü | VISCA/Pelco-D/Pelco-P; Baud Hızı: 2400/4800/9600/38400 |
| Kontrol Arayüzü | RS232(yalnızca giriş), RS485,USB3.0 (UVC1.1),RJ45 |
| PTZ Parametresi | |
| Yatay Dönüş | 350 derece (±175 derece) 0,1 derece/s-100 derece/s |
| Dikey Dönüş | 180 derece (±90 derece) 0,1 derece/s-80 derece/s |
| Ön Ayar Numarası | Kullanıcı 255'e kadar ön ayar ayarlayabilir (IR uzaktan kumandayla 10 ön ayar) |
| Genel Parametre | |
| İşletim Sistemleri | Windows 10, Windows 11 veya üzeri; Android, Mac OS™ 10.10 veya üzeri, Linux (UVC'yi desteklemek için gereklidir.) |
| Giriş Gerilimi | DC12V |
| Giriş Akımı | 2,0A (Maks.) |
| Güç Tüketimi | 24W (Maks.) |
| Mağaza Sıcaklığı | -20 derece ila 60 derece |
| Mağaza Nemi | %20-%90 bağıl nem |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 derece ila 40 derece |
| Çalışma Nemi | %20-%80 bağıl nem |
| Boyut (G*Y*D) | 166*165*170mm/ 285*217*197mm (paketlemeden önce/sonra) |
| N.W. / G.W. | 1,6kg/ 2,8kg (Net/Brüt ağırlık) |
Popüler Etiketler: Düşük fiyatlı 4K Otomatik Takip SDI USB IP 20x PTZ Konferans Kamerası, Çin, üreticiler, toptan satış, fiyat, düşük fiyat, Çin malı





