PC için USB Webcam Geniş Açılı Lens
Modeli:TEVO-VA200
Adı:Ses ve Video hepsi bir arada Web Kamerası
Görüntü sensörü: 1/2.7 CMOS sensör (OV2710)
Zoom: Sabit odak
Arayüz: Mikro USB2.0
Çözünürlük: 1920×1080
Dahili 2 Çok Yönlü mikrofon
Lens: 2.2mm geniş görüş açısı
Etkili piksel: 2.10 mega piksel
Video Sıkıştırma Formatı: MJPEG, YUV
Yatay Görüş Açısı: Diyagonal: 124 °, Yatay: 112 °, Dikey: 82 °
Destek sistemi: Windows: 10, 8.1, 8, 7 ve macOS 10.12 ~ 10.14、OS X 10.8 ~ 10.11、Mac OS X10.0 ~ 10.7
Uyumlu yazılım: Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Toplantıya Git vb.
- Hızlı Teslimat
- Kalite Güvencesi
- 7/24 Müşteri Hizmetleri
ürün tanıtımı
PC için USB web kamerası Geniş Açılı Lens








| Model | TEVO-VA200 Serisi |
| Ad | Ses ve Video hepsi bir arada Web Kamerası |
| Görüntü sensörü | 1/2,7 CMOS sensör (OV2710) |
| Mercek | 2.2mm geniş görüş açısı |
| Etkili piksel | 2.10 mega piksel |
| Yakınlaştırmak | Sabit odak |
| Arayüz | Mikro USB2.0 |
| Video Sıkıştırma Formatı | MJPEG, YUV |
| Çözünürlük | 1920×1080 · |
| Yatay Görüş Açısı | Diyagonal: 124°, Yatay: 112°, Dikey: 82° |
| Minimum aydınlatma | 350Lüks |
| Güç kaynağı | USB güç kaynağı, 5V, 70mA |
| Mikrofon | Dahili 2 Çok Yönlü mikrofon |
| Hoparlör | Hayır |
| MOD | 50cm |
| Beyaz Dengesi | Otomatik |
| FPS | Maksimum 30fps (MJPG) |
| Kablo uzunluğu | 3 dk. |
| Destek sistemi | Windows: 10, 8.1, 8, 7 ve macOS 10.12 ~ 10.14 、 OS X 10.8 ~ 10.11 、 Mac OS X10.0 ~ 10.7 |
| Uyumlu yazılım | Zoom, Mavi Kot Pantolon, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Toplantıya Git vb. |
| Aksesuar -lar | USB kablosu, Kullanım kılavuzu |
| Güç tüketimi | 2w |
| Empedans | 4Ω |
| Maksimum çıkış | 85dB |
| Mikrofonun Yönü | Çok yönlü |
| Duyarlılık | -33dBFS |
| Mikrofon frekansı | 20Hz ~ 20KHz |
| Alış menzili( telsizler) | 3 dk. |
| Ürün boyutu | 262(G)×85,5(D)×110(Y)mm |
| Ürün ağırlığı | 0.33 gr |
Popüler Etiketler: pc için usb web kamerası geniş açılı lens, Çin, üreticiler, toptan, fiyat, düşük fiyat, Çin malı











