Ücretsiz Sürücü Tak ve Çalıştır USB Ev Web Kamerası Dahili Mikrofon
Modeli: TEVO-VA4K
Ad: Ses ve Video hepsi bir arada Web Kamerası
Görüntü sensörü:1/2,3 CMOS sensörü (SONY IMX377)
Yakınlaştırma: Sabit odak
Arayüz:Mikro USB2.0
Objektif: 2,2 mm geniş görüş açısı
Etkin piksel:11.10 mega piksel
Video Sıkıştırma Formatı: MJPEG,YUV
Çözünürlük:4K(3840 x 2880), 2K(2560*1440),1080P(1920*1080)
Görüş Alanı: Çapraz: 124 derece, Yatay: 112 derece, Dikey: 82 derece
Dahili 2 çok yönlü mikrofon ve 2 Hoparlör
Destek sistemi: Windows:10, 8.1, 8, 7 ve macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7
Uyumlu yazılım: Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Go to Meeting vb.
- Hızlı Teslimat
- Kalite Güvencesi
- 7/24 Müşteri Hizmetleri
ürün tanıtımı
Ücretsiz Sürücü Tak Çalıştır USB Ev Web Kamerası Dahili Mikrofon
2K'da AI Otomatik Çerçeveleme












| modeli | TEVO-VA4k |
| İsim | Ses ve Video hepsi bir arada Web Kamerası |
| Görüntü sensörü | 1/2,3 CMOS sensör (SONY IMX377) |
| Mercek | 2,2 mm geniş görüş açısı |
| Etkili piksel | 11.10 mega piksel |
| yakınlaştır | sabit odak |
| Arayüz | Mikro USB2.0 |
| Video Sıkıştırma Formatı | MJPEG%2cYUV |
| Çözünürlük | 4K(3840 x 2880), 2K(2560*1440),1080P(1920*1080) |
| Görüş alanı | Çapraz: 124 derece, Yatay: 112 derece, Dikey: 82 derece |
| Minimum Aydınlatma | 350lüks |
| Güç kaynağı | USB güç kaynağı, 5V, 70mA |
| Mikrofon | Dahili çok yönlü mikrofonlar |
| Konuşmacı | Dahili Hoparlörler |
| mod | 50cm |
| Beyaz dengesi | Oto |
| FPS | Maks. 30 fps (MJPG) |
| Kablo uzunluğu | 3m |
| Destek sistemi | Windows:10, 8.1, 8, 7 ve macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7 |
| Uyumlu yazılım | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Go to Meeting vb. |
| Aksesuarlar | USB kablosu, Kullanım kılavuzu |
| Güç tüketimi | 2w |
| Hoparlör frekansı | 20Hz%7b%7b1%7d%7dKHz |
| İç direnç | 4Ω |
| Maksimum çıkış | 85 dB |
| Mikrofon Yönü | çok yönlü |
| Duyarlılık | %7b%7b0%7d%7ddBFS |
| mikrofon frekansı | 20Hz%7b%7b1%7d%7dKHz |
| Alma aralığı (radyolar) | 3m |
| Ürün boyutu | 262(G)×85,5(D)×110(Y)mm |
| Ürün ağırlığı | 0.33 g |
Popüler Etiketler: ücretsiz sürücü tak ve çalıştır usb ev web kamerası yerleşik mikrofon, Çin, üreticiler, toptan satış, fiyat, düşük fiyat, Çin'de üretilmiştir









