Web Konferans Mikrofon Ve Hoparlör
Model:TEVO-NA100-Dahili 3 yüksek performanslı çok yönlü mikrofon
-Eko iptali ve gürültü azaltma
-USB 2.0 ve 3.5mm ses arabirimi
-3M alım tekrarı
-LED göstergeler
- Hızlı Teslimat
- Kalite Güvencesi
- 7/24 Müşteri Hizmetleri
ürün tanıtımı
web konferans mikrofonu ve hoparlörü:

Vurgulamak
Verimli toplantılar için kristal netliğinde ses
3 dahili Çok yönlü mikrofon ve 3m rodios ile herkesin işitildiğinden emin olun
USB 2.0 ve 3.5mm ses arabirimi
USB2 aracılığıyla PC veya Dizüstü bilgisayarınıza kolayca bağlanın.0 ve takılı 3,5 mm jak kablosunu mobil cihazınızdaki kulaklık bağlantı noktasına takın.
Dijital Sinyal İşleme (DSP) teknolojisi
Eko iptali ve gürültü azaltma, herhangi bir yankı veya bozulma olmadan Kristal netliğinde ses sağlar
LED Göstergeler
Sezgisel kırmızı ve mavi LED göstergeler size görsel rehberlik sağlar
Bazı gerçek fotoğraflar



ilgili ürünler

Şartname
| Önerilen parametreler | |
| Oda boyutu | 10-15㎡ |
| Katılımcılar | 3-5 |
| mikrofon parametresi | |
| alma mesafesi | 3M |
| Yanıt sıklığı | 30-16KHz |
| Dahili mikrofon | 3 |
| Genişletilmiş mikrofon | hayır / genişletilemez |
| hoparlör | |
| Maksimum çıkış (dB) | 83dB |
| Yanıt sıklığı | 30-16KHz |
| Ses | |
| Tam dubleks | √ |
| Gürültü bastırma (DNR) | √ |
| Otomatik Kazanç (AGC) | √ |
| Bağlantı Arayüzü | |
| USB arabirimi | √ |
| Bluetooth bağlantısı | N/A |
| paket | |
| Ürün boyutu | Φ140 x 32mm |
| Paket boyutu | 245x170x50mm |
| Ağırlık | 0.5kg |
| Aksesuar | (1.8m)USB kablosu taşıma çantası kılavuzu |
| Çalışma ortamı | |
| Uygulanabilir sistem | Windows XP |
| Windows Vista | |
| pencereler 7/8/10 | |
| Güç | USB: 5 V DC @ 300 mA Maksimum |
| Çalışma sıcaklığı | 5 derece -40 derece |
| Depolama sıcaklığı | -30 derece —55 derece |
| Dahili batarya | N/A |
| standartlar | FCC / CE / RoHS |
| Ürün boyutu | Φ140 x 32mm |
| Paket boyutu | 245x170x50mm |
| Ağırlık | 0.5kg |
| Aksesuarlar | USB kablosu, Taşıma çantası, Kılavuz |
Kutunun içindekiler 1 X Mikrofon1 x USB kablosu1 x Taşıma çantası1 x Kılavuz
Popüler Etiketler: web konferans mikrofonu ve hoparlörü, Çin, üreticiler, toptan satış, fiyat, düşük fiyat, Çin malı









