
Geniş Açı Kamera Usb
4K çözünürlüklü USB2.0 video çıkışı
Pan: {{0}} derece Eğim: 0 derece ~120 derece
124 derece Sabit odaklı geniş açı
RS-232, RS-485, IR uzaktan kumanda
1/2.7" HD Renkli CMOS 8 mega piksel
Tam Cam Lens Malzemesi ile Üstün Kalite
- Hızlı Teslimat
- Kalite Güvencesi
- 7/24 Müşteri Hizmetleri
ürün tanıtımı
Geniş açılı kamera USB TEVO-UHD4K


Geniş açılı kamera USB'nin ürün özeti:
Sabit Odaklı Pan Tilt Kamera
Şık ve akıllı tasarım
Tak ve Çalıştır USB2.0 Bağlantısı
Kristal netliğinde HD1080P görüntü kalitesi
Hassas, pürüzsüz ve sessiz PTZ Hareketi
Ön ayar: IR uzaktan kumanda ayarıyla 9 (RS232 aracılığıyla 256)
1/2,7 inç yüksek kalite, 8,29 MP (16:9) CMOS sensör
Tam Cam Lens Malzemesi ile Üstün Kalite
Video bozulması olmadan 124 derece geniş görüş alanı
Tavan montajını, duvar montajını ve tripod montajını destekler (Ters montaj yapılabilir)
Farklı ışık koşullarında en iyi video kalitesi için 2D ve 3D NR
Visca, Pelco-P ve Pelco-D protokolünü, RS232/RS485 Kamera Kontrolünü destekler
Çoğu önde gelen video konferans yazılımı ve platformuyla uyumludur



| Model Hayır. | UHD4K |
| Sensör | 1/2.8''SONY CMOS |
| Etkili pikseller | 8.29 mega piksel |
| Video sinyalleri | 4K@30/25fps,2K@30/25fps,1080p@30/25fps |
| Yakınlaştır | 5x dijital yakınlaştırma |
| Mercek | F=2.2mm |
| Diyafram | F1.8 |
| Yatay Açı | 124 derece |
| Dikey Açı | 71 derece |
| Çapraz Açı | 116 derece |
| Video Çıkışı | USB 2.0 |
| Yerel Ağ | / |
| Ağ Protokolü | / |
| Video Kodlama Biçimi | MJPEG, YUY2 |
| Video Çözünürlüğü | 4K(3840*2160) vb. |
| İmzalı Standart | NTSC/PAL |
| Ön Ayar Pozisyonu | Kullanıcı 64 adede kadar ön ayar ayarlayabilir (IR uzaktan kumanda ile 10 ön ayar) |
| Kontrol Arayüzü | RS-232 (sadece giriş), RS-485, USB |
| Kepenk | 1/30sn-1/10000sn, otomatik |
| Baud Hızı | 38400/9600bps |
| Kontrol Protokolü | VISCA, PELCO-D, PELCO-P(RS-232, RS485) |
| USB Protokolü | UVC1.1 Teknolojisi |
| Minimum Aydınlatma | 0.1Lüks |
| SNR | 50dB'den büyük veya eşit |
| Yatay Dönüş | 350 derece (±175 derece) 0,1 derece /sn-100 derece /sn |
| Dikey Dönüş | 180 derece (±90 derece) 0.1 derece /sn-80 derece sn |
| Güç Kaynağı | DC 12V/2A |
| Güç Tüketimi | 12W |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 derece ~+50 derece |
| Çalışma Nemi | 0~%95 RH |
| Ürün Boyutu | 212*160*172mm/260*217*197mm (ambalajlamadan önce/sonra) |
| Ürün Ağırlığı | 1.25kg/2.05kg(net/brüt ağırlık) |
Popüler Etiketler: geniş açılı kamera usb, Çin, üreticiler, toptan, fiyat, düşük fiyat, Çin'de üretilmiştir




