USB HDMI Toplantı Odası Kamerası 11x Optik Zoom
Model No.:Tevo-vl11h
* 1/2.8''Sony CMOS sensörü
* 1080p@60fps
* 62.8 derece FOV ile 11x optik zoom
* USB HDMI video çıkışları
* Joystick Denetleyicisi için RS232/RS485
- Hızlı Teslimat
- Kalite Güvencesi
- 7/24 Müşteri Hizmetleri
ürün tanıtımı
Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak bilinen, artık düşük fiyatlı gelişmiş USB HDMI toplantı odası kamera 11x optik zoom'umuza toptan hoş geldiniz. Gelişmiş ekipman ve teknolojinin yardımıyla, size ekipmanımızın yüksek kalitesini ve iyi performansını garanti edebiliriz.
Tenveo Vloop USB3.

Konferans Toplantı Odası Kamerası Her Momnet'i Çarpıcı Clarity 1080p 60fps'de yakalar

USB3 ile Konferans Toplantı Odası Kamerası 0 HDMI video çıkışları, kullanımı kolay. ve RS232/RS485 bağlantı noktalarıyla, uzaktan kumanda için kolay


Evrensel uyumluluk

Destek masaüstü yerleştirme, tavan montajı, duvar montajı ve tripod montajı (ters monte edilebilir)


| Model No. | Tevo-vl11h |
| Görüntü sensörü | 1/2.8''Sony CMOS |
| Etkili pikseller | 2.38 mega piksel |
| Video biçimi | 1080p@60/50/30/25 fps, 720p@60/50/30/25 fps |
| Optik zoom | 10x optik zoom |
| Lens | F1.8-2.6 |
| Açıklık | f =5. 76-46. 09mm |
| Yatay açı | 54.7 derece (w) -6. 8 derece (t) |
| Dikey açı | 30.8 derece (w) -3. 8 derece (t) |
| Çapraz açı | 62.8 derece (w) -7. 8 derece (t) |
| Arka Işık Tazminatı | Destek |
| Snr | >50dB |
| Odak | Otomatik / manuel |
| Dijital gürültü azaltma | 2D ve 3D gürültü azaltma |
| Maruziyet | Otomatik / manuel |
| Video arayüzleri | HDMI, USB3. 0 c |
| Video Sıkıştırma Formatı | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Kontrol protokolü | Visca/Pelco-D/Pelco-P; Baud oranı: 38400/9600/4800/2400 |
| Kontrol Arabirimi | RS232 (Yalnızca Giriş), RS485, USB3. 0 C (UVC1.1) |
| Pan/eğim dönüşü | ± 175 derece, -90 derece -+90} derecesi |
| Pan Kontrol Hızı | 0. 1 -80 derece /sn |
| Eğim kontrol hızı | 0. 1 -60 derece /sn |
| Önceden ayarlanmış numara | Kullanıcı 255 ön ayarı ayarlayabilir (IR Remote tarafından 10 ön ayar) |
| Operasyon sistemleri | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 veya daha yüksek, Linux (UVC'yi desteklemek için gerekli). |
| Giriş voltajı | DC 12V |
| Giriş Akımı | 2. 0 a (maks.) |
| Güç tüketimi | 13W (maks.) |
| Mağaza Sıcaklığı | -20 derece 60 dereceye kadar |
| Mağaza Nemi | % 20 -90% RH |
| Çalışma sıcaklığı | 0 dereceye kadar 40 dereceye kadar |
| Çalışma nemi | % 20 -80% RH |
| Boyut (w*h*d) | 171.6*192.6*171.6mm/ 260*217*197mm (paketlemeden önce/ sonra) |
| N.W. / G.W. | 1.35kg/ 2.05kg (net/ brüt ağırlık) |
| Aksesuar | 1 x kamera; 1 x USB kablosu; 1 x güç adaptörü; 1x IR uzaktan kumanda; 1 x duvar montajı; 1 x manuel |
| MFG. Garanti | 3 yıllık Standart Parça ve İşçi Garantisi |
Popüler Etiketler: USB HDMI Toplantı Odası Kamerası 11x Optik Zoom, Çin, Üreticiler, Toptan Satış, Fiyat, Düşük Fiyat, Yapılmış Çin









