HD Video Konferans Kamerası Küçük Toplantı Odası Kamerası
Model:TEVO-VHD3U
* 3x optik yakınlaştırma
* 114 derece geniş görüş açısı
* 1/2,8''SONY CMOS sensör, 2,38 mega piksel, 1080p@60fps
* HDMI USB video çıkışları
* Doğru, pürüzsüz ve sessiz PTZ Hareketi (Pan:350 derece, Eğim: 180 derece)
* 2D ve 3D NR
* Ön ayar: IR uzaktan ayarıyla 10 (RS232 aracılığıyla 256)
* Visca, Pelco{0}}P ve Pelco-D protokolünü, RS232/RS485/IP/IR Uzaktan Kumandayı destekler
* Masaüstü yerleştirme, tavana montaj, duvara montaj ve tripod montajı desteği (Tersine monte edilebilir)
* Çoğu önde gelen video konferans yazılımı ve platformuyla uyumludur
- Hızlı Teslimat
- Kalite Güvencesi
- 7/24 Müşteri Hizmetleri
ürün tanıtımı
tenveo FHD Video Konferans Kamerası Küçük Toplantı Odası Kamerası
-USB3.0/HDMI/1080P 60FPS/3X Optik Yakınlaştırma/Geniş Görüş Alanı

Sanal işbirliği deneyiminizi yükseltinTenveo USB3.0/HDMI 3X Optik Zoom FHD Video Konferans Kamerası Küçük Toplantı Odası Kamerası.Video Konferanslar, Grup Eğitimleri, Eğitim Oturumları sırasında çarpıcı görseller yakalamak için nihai çözüm.
👇𝐗 Tenveo VHD3UPro kamera, 1080P FHD 60 fps gerçek görüntü sağlayan ve geniş görüş açılı lensle tüm görüntüyü sorunsuz bir şekilde gösterebilen bir CMOS sensör kullanır. Hızlı ve hassas otomatik odaklama sayesinde sunmak istediğiniz her ayrıntıyı özgürce yakınlaştırabilirsiniz. Küçük konferans yakınlaştırma için konferans sisteminin en iyi performansa sahip olduğuna şüphe yok.

❤ 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】Tenveo PTZ Kamera, yatay olarak 350 derece (±175 derece) ve dikey olarak 180 derece (±90 derece) doğru, düzgün ve sessiz bir şekilde dönecek şekilde uzaktan kontrol edilebilir. Ayrıca IR Uzaktan Kumanda yoluyla 10 ön ayar ayarını destekler ve profesyonel kontrol için RS232 ve RS485 arayüzleri aracılığıyla 255'e kadar ön ayar ayarlamaya uygundur. Kullanışlı yol, PTZ kameranın yatay kaydırmasını, eğimini, yakınlaştırmasını hızlı bir şekilde kontrol etmek ve yakın çekim sekansı için ön ayarlı konuma taşımaktır.

Video konferans Kamera, USB3.0 ve HDMI dahil video çıkış kanallarını destekler. USB3.0 veya HDMI aracılığıyla Skype, Zoom, OBS ve YouTube gibi popüler video konferans platformlarına sorunsuz bir şekilde bağlanın. Bu arada, HDMI canlı akışından (MJPG/H.264/H.265) aynı anda maksimum 1080p@60fps video çıkışı sağlayabilir. Küçük veya orta ölçekli grup işletme çevrimiçi toplantıları için mükemmel bir çözümdür.

❤💕 PTZ Kamera, Zoom, Skype, YouTube, Facebook Messenger, Teams, Facetime, Google Hangout, OBS, Google Meet vb. dahil olmak üzere mevcut popüler video/toplantı yazılımıyla uyumlu olabilir. Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10, Linux, Android veya üstünü destekler. Akışlı kamera aynı zamanda görüntülü aramalarda, video konferanslarda, çevrimiçi kurslarda, kilisenin canlı yayınlarında, Üniversite Derslerinde, Tele-Tıpta, uzaktan eğitimde, uzaktan röportajlarda, uzaktan eğitimde vb. yaygın olarak kullanılmaktadır.

❤Konferans Web Kamerası masaüstünü destekler, monitör, tripod, duvar veya tavan montajı (duvar montajı ve montaj vidaları dahil).

| Model Numarası | TEVO-VHD3U |
| Sensör | 1/2,8''SONY CMOS |
| Etkili Pikseller | 2,38 mega piksel |
| Video Sinyalleri | 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps |
| Yakınlaştır | 3x optik yakınlaştırma |
| Objektif | f=2.38-7aa |
| Diyafram | F1.96-3.64 |
| Yatay Açı | 103,69 derece (W)-42,12 derece (T) |
| Dikey Açı | 67,14 derece (W)-24,87 derece (T) |
| Çapraz Açı | 113,91 derece (G)-47,55 derece (T) |
| Video Çıkışı | USB 3.0, HDMI |
| Video Kodlama Formatı | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Video Çözünürlüğü | 1080P (1920*1080) vb. |
| Sinyal Standardı | NTSC/PAL |
| Ön Ayar Konumu | Kullanıcı 255'e kadar ön ayar ayarlayabilir (IR uzaktan kumandayla 10 ön ayar) |
| Kontrol Arayüzü | RS-232 (yalnızca giriş), RS-485, USB |
| Deklanşör | 1/30s-1/10000s, otomatik |
| Baud Hızı | 2400/4800/9600/38400bps |
| Kontrol Protokolü | VISCA, PELCO-D, PELCO-P(RS-232, RS-485) |
| USB Protokolü | UVC1.1 |
| Minimum Aydınlatma | 0,1 Lüks |
| SNR | 50dB'den büyük veya eşit |
| Yatay Dönüş | 350 derece (±175 derece) 0,1 derece/s-100 derece/s |
| Dikey Dönüş | 180 derece (±90 derece)0.1 derece/s-80 derece s |
| Güç Kaynağı | DC12V/2A |
| Güç Tüketimi | 12W |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 derece ila 40 derece |
| Çalışma Nemi | %20-%80 bağıl nem |
| Mağaza Sıcaklığı | -20 derece ila 60 derece |
| Mağaza Nemi | %20-%90 bağıl nem |
| Ürün Boyutu | 247.1*152*169.6mm/285*217*197mm(paketlemeden önce/sonra) |
| Ürün Ağırlığı | 1,37kg/2,45kg (net / brüt ağırlık) |
Popüler Etiketler: hd video konferans kamerası küçük toplantı odası kamerası, Çin, üreticiler, toptan satış, fiyat, düşük fiyat, Çin malı












