AI Otomatik Takip Konferansı PTZ Kamera NDI Kamera USB HDMI SDI RJ45 ile 12X Optik Yakınlaştırma
Model:TEVO-VHD612A NDI
* 12x optik yakınlaştırma, Yapay Zeka Otomatik-izlemeyi destekler
* Kristal netliğinde HD1080P görüntü kalitesi
* 1/2,8''SONY CMOS sensör, 2,07MP etkin piksel
* SDI, HDMI USB,RJ45 Video Çıkışı (POE ve IP akışını destekler)
* Doğru, pürüzsüz ve sessiz PTZ Hareketi (Pan:350 derece, Eğim: 180 derece)
* Farklı aydınlatma koşullarında en iyi video kalitesi için 2D ve 3D NR
* Ön ayar: IR uzaktan ayarıyla 10 (RS232 aracılığıyla 256)
* Visca, Pelco{0}}P ve Pelco-D protokolünü, RS232/RS485/IP/IR Uzaktan Kumandayı destekler
* Ağ Protokolü: NDI |HX2,SRT,TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, Onvif, DHCP, Çok Noktaya Yayın, vb.
* Masaüstü yerleştirme, tavana montaj, duvara montaj ve tripod montajı desteği (Tersine monte edilebilir)
* POE/NDI desteği: Tek bir Ethernet kablosu üzerinden Güç Verebilir, Kontrol Edebilir, Ayarlayabilir ve videoyu önizleyebilir.
- Hızlı Teslimat
- Kalite Güvencesi
- 7/24 Müşteri Hizmetleri
ürün tanıtımı
Tenveo Yükseltilmiş NDI/SDI/LAN/HDMI/USB3.0 AI-Takip 12X 1080P 60FPS PTZ Kamera

Tenveo AI Otomatik Takip NDI/3G-SDI/HDMI/LAN/USB3.0 PoE 12X Optik Yakınlaştırma + 8X Dijital Yakınlaştırma FHD 1080P 60FPS PTZ KameraKilise Hizmetlerini, İbadet Etkinliklerini, Devlet Faaliyetlerini, Toplantıları, Canlı Konserleri, Ürün Lansmanını, Stüdyo Yayınını ve Canlı Yayınları yakalamak ve yayınlamak için mükemmel bir seçimdir.

🎀 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】NDI PTZ Canlı Yayın Kamerası, 1080P 60FPS FHD video çıkışına kadar erişebilen 12X Optik + 8X Dijital Zoom geniş açılı lensle donatılmıştır. 2D ve 3D Dijital Gürültü Azaltma teknolojisi ve algoritmasıyla birleştirilmiş 1/2,8" CMOS Sensör ile donatılmıştır. Newtek'in resmi sertifikalı NDI Lisansı ile ultra{10}}düşük gecikme süresine, yüksek kaliteye, kare-doğru video akışına ve NDI protokolü üzerinden PTZ kontrolüne erişebilirsiniz.

【𝐀𝐈 𝐀𝐮𝐭𝐨 𝐓𝐫𝐚𝐜𝐤𝐢𝐧𝐠 𝐏𝐓𝐙 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】Otomatik-Takip özellikli AI PTZ Kamera, insan şekli izlemeyi destekler gelişmiş AI algoritmasına dayanmaktadır. Yüz tanıma sayesinde insanların konumunu doğru bir şekilde belirleyebilir, otomatik izleme ve otomatik çerçeve seçimini gerçekleştirebilir. Bu, onu kilise ayinleri, ibadet etkinlikleri, spor etkinlikleri, canlı konserler, video prodüksiyonu veya büyük konferanslar gibi canlı etkinliklerin yakalanması için ideal kılar.

❤ Tenveo NDI PTZ Kamera, yatay olarak 350 derece (±175 derece) ve dikey olarak 180 derece (±90 derece) doğru, düzgün ve sessiz bir şekilde döndürmek için uzaktan kontrol edilebilir. Ayrıca IR Uzaktan Kumanda yoluyla 10 ön ayar ayarını destekler ve profesyonel kontrol için RS232 ve RS485 arayüzleri aracılığıyla 255'e kadar ön ayar ayarlamaya uygundur. Kullanışlı yol, PTZ kameranın yatay kaydırmasını, eğimini, yakınlaştırmasını hızlı bir şekilde kontrol etmek ve yakın çekim sekansı için ön ayarlı konuma taşımaktır.

【𝐌𝐮𝐥𝐭𝐢𝐩𝐥𝐞 3G-SDI, HDMI, USB3.0 ve RJ45 arayüzleriyle donatılmış bu PTZ canlı yayın kamerası esneklik ve farklı cihazlara ve platformlara bağlanma konusunda çok yönlülük. PoE(802.3af) desteklenir. Bu arada, LINE IN ve LINE OUT arayüzleri, eşzamanlı ses ve video akışını destekleyen ses cihazlarına bağlanabilir (ses cihazı dahil değildir). Bu, onu çok çeşitli cihaz ve platformlarla uyumlu hale getirerek tüm canlı yayın ihtiyaçlarınızı karşılamanıza olanak tanır.


❤💕 IP Canlı Akış Kamerası, Zoom, Skype, YouTube, WebEx, BlueJeans, Facebook, Teams, Facetime, Google Hangout, OBS, Google Meet ve video prodüksiyon yazılımı dahil olmak üzere mevcut popüler video/akış yazılımıyla uyumlu olabilir NDI HX'i destekleyen. Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10, Linux, Android veya üstünü destekler. Yayın kamerası aynı zamanda çevrimiçi kurslarda, kilisenin canlı yayınlarında, Tele-Tıpta, Stüdyo yayınında, Yüksek-Teknoloji Konferansında, büyük etkinliklerde vb. yaygın olarak kullanılmaktadır.


❤ 🎀 PTZ Canlı Yayın Kamerası masaüstüne, tripoda, duvara veya tavana montajı (duvara) destekler montaj ve montaj vidaları dahildir). Ayrıca Tenveo, mükemmel-satış sonrası hizmet ve ömür boyu teknik destek hizmeti (ürün yazılımı yükseltme hizmeti vb.) sunar. Herhangi bir sorunuz varsa bizimle iletişime geçin, size 24 saat içinde cevap vermekten ve size kesinlikle tatmin edici bir çözüm sunmaktan mutluluk duyarız.
| Model Numarası | TEVO-VHD612A NDI |
| Sensör | 1/2.8'' |
| Etkili Pikseller | 2,07 MP |
| Video Sinyalleri | 1080P60, 1080P59.94, 1080P50, 1080P30, 1080P29.97, 1080P25, 1080I60, 1080I59.94, 1080I50, 720P60, 720P59.94, 720P50 |
| Yakınlaştır | 12x optik yakınlaştırma |
| Objektif | f=4.2mm ~ 50,4 mm |
| Diyafram | F1.8 ~ F2.8 |
| Yatay Açı | 70,2 derece ~ 6,52 derece |
| Dikey Açı | 42,6 derece ~ 3,76 derece |
| Çapraz Açı | 77,5 derece ~ 7,53 derece |
| Dijital Yakınlaştırma | 8X |
| Video Çıkışı | USB 3.0, HDMI, RJ45, SDI |
| Sinyal Standardı | NTSC/PAL |
| Kontrol Arayüzü | RS232, RS485, USB, AĞ |
| Deklanşör | 1/30s ~ 1/10000s |
| Beyaz Dengesi | Otomatik, İç Mekan, Dış Mekan, Tek Tuş, Manuel, VAR |
| Arka Işık Telafisi | Destek |
| Dijital Gürültü Azaltma | 2D&3D Dijital Gürültü Azaltma |
| Baud Hızı | 2400/4800/9600/19200/38400 |
| Kontrol Protokolü | VISCA, Pelco-D,Pelco-P |
| USB Protokolü | UVC1.1 |
| Minimum Aydınlatma | 0,5 Lüks @ (F1,8, AGC AÇIK) |
| SNR | 50dB'den büyük veya eşit |
| Yatay Dönüş | 350 derece (±175 derece) 0,1 derece/s-100 derece/s |
| Dikey Dönüş | 180 derece (±90 derece)0.1 derece/s-80 derece s |
| Y ve V Çevirme | Destek |
| Görüntü Dondurma | Destek |
| Yetki Belgesi | Destek |
| Ön Ayar Sayısı | 255 |
| Ön Ayar Doğruluğu | 0,1 derece |
| IPC Özellikleri | |
| Video Kodlama Formatı | H.264/H.265/MJPG |
| Video Akışı | Ana Akış, Alt Akış |
| Ana Akış Çözünürlüğü | 1920x1080, 1280x720, 1024x576, 940x540 vb. |
| Alt Akış Çözünürlüğü | 1280x720, 1024x576, 720x480, 720x408 vb. |
| Video Bit Hızı | 32Kbps ~ 102400Kbps |
| Bit Hızı Türü | Değişken Oran, Sabit Oran |
| Kare Hızı | 50Hz: 1fps ~ 50fps, 60Hz: 1fps ~ 60fps |
| Ses Sıkıştırma | AAC |
| Ses Bit Hızı | 96Kbps, 128Kbps, 256Kbps |
| Ağ Protokolü | NDI |HX2,SRT,TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, Onvif, DHCP, Çok Noktaya Yayın, vb. |
| Giriş/Çıkış Arayüzü | |
| HD Çıkışı | 1xHDMI 1x3G-SDI: BNC tipi, 800mVp-p, 75Ω, SMPTE 424M standardına uygun |
| LAN | 1xRJ45:10M/100M Ethernet Arayüzü,PoE(802.3af) |
| Ses Arayüzü | 1 kanal: 3,5 mm Ses Arabirimi, Hat Girişi 1 kanal: 3,5 mm Ses Arabirimi, Hat Çıkışı |
| USB | 1xUSB3.0: B Tipi dişi jak |
| İletişim Arayüzü | 1xRS232 Giriş: 8 pin Min DIN, Maksimum Mesafe: 30 m, Protokol: VISCA/Pelco-D/Pelco-P 1xRS232 Çıkışı: 8 pin Min DIN, Maksimum Mesafe: 30 m, Protokol: Yalnızca VISCA ağı kullanımı 1xRS485: 2 pinli Phoenix Bağlantı Noktası, Maksimum Mesafe: 1200m, Protokol: VISCA/Pelco-D/Pelco-P |
| Güç Girişi | JEITA tipi (DC IN 12V) |
| Genel Şartname | |
| Güç Kaynağı | DC12V/2A |
| Güç Tüketimi | 12W |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 derece ila 40 derece |
| Çalışma Nemi | %20-%80 bağıl nem |
| Mağaza Sıcaklığı | -20 derece ila 60 derece |
| Mağaza Nemi | %20-%90 bağıl nem |
| Ürün Boyutu | 247.1*152*169.6mm/285*217*197mm(paketlemeden önce/sonra) |
| Ürün Ağırlığı | 1,37kg/2,45kg (net / brüt ağırlık) |
Popüler Etiketler: AI Otomatik Takip Konferansı PTZ Kamera NDI Kamera USB HDMI SDI RJ45 ile 12X Optik Zoom, Çin, üreticiler, toptan satış, fiyat, düşük fiyat, Çin malı




