20x Optik Zoom FHD Canlı Akış Kamerası Poe NDI Desteklendi
Model No.:Tevo-vl20n NDI
* 20x optik zoom* FHD 1080p görüntü kalitesi, geniş görünüm açısı* Sony Imx 327 1/2.8 "CMOS sensörü, 2.07 mega piksel* HDMI USB, RJ45 Video ve IP akışı)* Doğru, pürüzsüz ve sessiz PTZ hareketi (PAN, pürüzsüz ve sessiz PTZ hareketi (Pan, pürüzsüz ve sessiz PTZ hareketi (PAN PELCO-D Protokolü* Ağ Protokolü: NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, Multipast Fast, vb.
- Hızlı Teslimat
- Kalite Güvencesi
- 7/24 Müşteri Hizmetleri
ürün tanıtımı
20x Optik Zoom ve 61 Derece Geniş Görünüm Açısı
Orta ve büyük boyutlu toplantı odalarının ihtiyaçlarını kolayca karşılamayı sağlar. Ayrıntıları incelemek için yakınlaştırsanız bile, görüntü bozulmadan gözler tarafından görüldüğü gibidir.

USB HDMI RJ45
TV/Monitor, Video Sıkıştırma Formatı: H.265, MJPG, YUY2, video konferansını daha akıcı ve netleştirir.

NDI HX Taşıma Protokolü Desteklendi
NDI (Ağ Aygıt Arabirimi), video cihazlarının bir Yerel Alan Ağı (LAN) üzerinden yüksek kaliteli, düşük gecikmeli video ve ses akışlarını paylaşmasına izin verir.

Evrensel uyumluluk
Zoom, Skype for Business, Microsoft Lync (takımlar), VoovMeeting, Cisco Webex ve diğer konferans yazılımı ile uyumlu.

| Model Hayır. | Tevo-v20n |
| Görüntü sensörü | Sony IMX 327 1/2.8 "CMOS |
| Etkili pikseller | 2.07MP |
| Video biçimi | 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps, 640*480p@30fps, 320*240p@30fps; yuy2/nv12/h.264/h.265/mjpg) |
| Optik zoom | 20x optik zoom |
| Mercek | F1.6-3.5 |
| Açıklık | f =5. 5-110 mm |
| Çapraz açı | 61 derece (w) -3. 64 derece (t) |
| Arka Işık Tazminatı | Destek |
| Snr | >50dB |
| Odak | Otomatik / manuel |
| Dijital gürültü azaltma | 2D ve 3D gürültü azaltma |
| Maruziyet | Otomatik / manuel |
| Video arayüzleri | HDMI, USB3. 0 c, rj45 |
| Video Sıkıştırma Formatı | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Lan | 10m/100m uyarlanabilir Ethernet bağlantı noktası; Destek Poe IEEE802.3AF |
| Ağ protokolü | NDI|HX2, RTSP, RTMP, ONVIF, GB28181; IP üzerinden Visca'yı destekleyin |
| Kontrol protokolü | Visca/Pelco-D/Pelco-P; Baud oranı: 38400/9600/4800/2400 |
| Kontrol Arabirimi | RS232 (Yalnızca Giriş), RS485, USB3. 0 C (UVC1.1), RJ45 |
| Pan/eğim dönüşü | ± 175 derece, -90 derece -+90} derecesi |
| Pan Kontrol Hızı | 0. 1 -80 derece /sn |
| Eğim kontrol hızı | 0. 1 -60 derece /sn |
| Önceden ayarlanmış numara | Kullanıcı 255 ön ayarı ayarlayabilir (IR Remote tarafından 10 ön ayar) |
| Operasyon sistemleri | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 veya daha yüksek, Linux (UVC'yi desteklemek için gerekli). |
| Giriş voltajı | DC 12V |
| Giriş Akımı | 2. 0 a (maks.) |
| Güç tüketimi | 13W (maks.) |
| Mağaza Sıcaklığı | -20 derece 60 dereceye kadar |
| Mağaza Nemi | % 20 -90% RH |
| Çalışma sıcaklığı | 0 dereceye kadar 40 dereceye kadar |
| Çalışma nemi | % 20 -80% RH |
| Boyut (w*h*d) | 171.6*192.6*171.6mm/ 260*217*197mm (paketlemeden önce/ sonra) |
| N.W. / G.W. | 1.35kg/ 2.05kg (net/ brüt ağırlık) |
| Aksesuar | 1 x kamera; 1 x USB kablosu; 1 x güç adaptörü; 1x IR uzaktan kumanda; 1 x duvar montajı; 1 x manuel |
| MFG. Garanti | 3 yıllık Standart Parça ve İşçi Garantisi |
Popüler Etiketler: 20x Optik Zoom FHD Canlı Akış Kamerası Poe NDI Desteklenen, Çin, Üreticiler, Toptan, Fiyat, Düşük Fiyat, Çin'de Yapıldı










