HDMI USB'li 20X Optik Yakınlaştırmalı FHD Kilise Kamerası
Model Numarası:TEVO-VL20H
* 1/2,8''SONY CMOS sensör
* 1080P@60fps
* 60 derecelik FOV ile 20x optik yakınlaştırma
* USB HDMI video çıkışları
* Kumanda kolu denetleyicisi için RS232/RS485
- Hızlı Teslimat
- Kalite Güvencesi
- 7/24 Müşteri Hizmetleri
ürün tanıtımı
Tenveo VLoop 20X Optik Zoom FHD Kilise Kamerası HDMI USB'li PTZ Yayın Kamerası


Kilise Kamerası Her An'ı Çarpıcı Netlikte 1080p 60fps'de Yakalar

Kilise KamerasıUSB3.0 HDMI Video çıkışları ile kullanımı kolaydır. ve RS232/RS485 Bağlantı Noktaları ile uzaktan kumanda için kolay


Evrensel Uyumluluk

Destek Masaüstü yerleşimi, tavana montaj, duvara montaj ve tripod montajı (Tersine monte edilebilir)


| Model Numarası | TEVO-VL20H |
| Görüntü Sensörü | 1/2,8''SONY CMOS |
| Etkili Pikseller | 2,38 mega piksel |
| Video Formatı | 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps |
| Optik Yakınlaştırma | 20x optik yakınlaştırma |
| Objektif | F1.8-3.9 |
| Diyafram | f=5.9-94.4aa |
| Yatay Açı | 52,1 derece (W)-3,4 derece (T) |
| Dikey Açı | 29,3 derece (W)-1,9 derece (T) |
| Çapraz Açı | 59,8 derece (W)-3,9 derece (T) |
| Arka Işık Telafisi | Destek |
| SNR | >50dB |
| Odak | Otomatik / Manuel |
| Dijital Gürültü Azaltma | 2D ve 3D Gürültü Azaltma |
| Maruziyet | Otomatik / Manuel |
| Video Arayüzleri | HDMI, USB3.0C |
| Video Sıkıştırma Formatı | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Kontrol Protokolü | VISCA/Pelco-D/Pelco-P; Baud Hızı: 38400/9600/4800/2400 |
| Kontrol Arayüzü | RS232 (yalnızca giriş), RS485, USB3.0 C(UVC1.1) |
| Kaydırma/Eğme Dönüşü | ±175 derece , -90 derece -+90 derece |
| Pan Kontrol Hızı | 0.1 -80 derece/sn |
| Eğim Kontrol Hızı | 0.1 -60 derece/sn |
| Ön Ayar Numarası | Kullanıcı 255'e kadar ön ayar ayarlayabilir (IR uzaktan kumandayla 10 ön ayar) |
| İşletim Sistemleri | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS™ 10.10 veya üzeri, Linux (UVC'yi desteklemek için gereklidir.) |
| Giriş Gerilimi | DC12V |
| Giriş Akımı | 2,0A (Maks.) |
| Güç Tüketimi | 13W (Maks.) |
| Mağaza Sıcaklığı | -20 derece ila 60 derece |
| Mağaza Nemi | %20-%90 bağıl nem |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 derece ila 40 derece |
| Çalışma Nemi | %20-%80 bağıl nem |
| Boyut (G*Y*D) | 171,6*192,6*171,6 mm/ 260*217*197 mm (paketlemeden önce/sonra) |
| N.W. / G.W. | 1,35kg/ 2,05kg (Net/Brüt ağırlık) |
| Aksesuar | 1 x Kamera; 1 x USB Kablosu; 1 x Güç Adaptörü; 1x IR uzaktan kumanda; 1 x Duvara Montaj; 1 x Kullanım Kılavuzu |
| Yönetim Garantisi | 3 Yıllık standart Parça ve İşçilik garantisi |
Popüler Etiketler: Hdmi usb'li 20x optik yakınlaştırmalı fhd kilise kamerası, Çin, üreticiler, toptan satış, fiyat, düşük fiyat, Çin malı








