Tenveo 4K Otomatik İzleme SDI USB IP 20X PTZ Konferans Kamerası
Tenveo 4K Otomatik İzleme SDI USB IP 20x PTZ Konferans Kamera Sony 1/2 . 8 "CMOS sensörü ve 8.29 megapiksel, tenveo UVS20A -4 K ptz kamera üzerinde, diğer el çirkin zahmetsizlik ile gerçek 4k optical zahmetsizliği sağlar. ...
- Hızlı Teslimat
- Kalite Güvencesi
- 7/24 Müşteri Hizmetleri
ürün tanıtımı
Tenveo 4K Otomatik İzleme SDI USB IP 20X PTZ Konferans Kamerası
Sony 1/2 . 8 "CMOS sensörü ve 8 . 29 megapiksel, Tenveo UVS20A -4 K PTZ kamera, gerçekçi renk fidelitesi ve keskinlikten daha fazla şıklığı olmadan gerçek 4K netliği sağlar. Konferans, canlı yayın ve ders yakalama için netlik mükemmel.

Akıllı otomatik izleme ile üretiminizi bir sonraki seviyeye taşıyın .
UVS20A -4 K'nin yerleşik AI izleme motoru, insan hedeflerini akıllıca tanımlar, harekete uyum sağlar ve çerçevelemeyi korur, sunumların merkezli kalmasını ve odaklanmasını sağlar .

UVS20A -4 K, kapsamlı bir arayüz yelpazesini ve akış protokollerini destekleyerek mevcut sistemlere entegrasyonu zahmetsiz hale getirir .
-- Video Çıkışları: HDMI, USB 3.0, SDI, RJ45 (Destek POE+)
-- Akış Protokolleri: RTSP, RTMP, SRT, NDI®|HX2
-- Kontrol Arabirimleri: RS232, RS485, USB (UVC), IP
-- Kontrol Protokolleri: Visca, Pelco-D/P, ONVIF, IP üzerinden Visca
Canlı akış, uzaktan işbirliği veya sistem entegrasyonu için olsun, Tenveo UVS20A -4 K, ortamınıza zahmetsizce adapte olur .

| Model hayır . | Tevo-uvs20a -4 k |
| Görüntü sensörü | Sony 1/2.8 "CMOS |
| Etkili pikseller | 8.29MP |
| Optik zoom | 20x optik zoom |
| Lens | f =4.95 mm ~ 99mm |
| Açıklık | F1.7-F3.7 |
| Yatay açı | 51.9 derece ~ 3.0 derece |
| Dikey açı | 39.7 derece ~ 2.2 derece |
| Çapraz açı | 63.1 derece -3.7 derece |
| Video biçimi | 4kp@30/25fps, 2kp@60, 1080p@60/59.94/50/30/29.97/25fps, 720P@60/59.94/50/30 480p@30fps, 240p@30 fps |
| Video kodlama biçimi | H .264, h .265, mjpg, yuy2 |
| Arka Işık Tazminatı | Destek |
| Snr | 50dB'den büyük veya eşit |
| Odak | Otomatik / manuel |
| Dijital gürültü azaltma | 2D ve 3D gürültü azaltma |
| Maruziyet | Otomatik / manuel |
| G / Ç arayüzü | |
| Video arayüzleri | HDMI, USB3.0, RJ45, SDI |
| Video Sıkıştırma Formatı | H .264, h .265, mjpg, yuy2 |
| Lan | 10m/100m uyarlanabilir Ethernet bağlantı noktası; Destek Poe IEEE802.3AF |
| Ağ protokolü | RTSP, RTMP, IP üzerinden Visca, ONVIF, SRT, NDI|HX2 |
| Kontrol protokolü | Visca/Pelco-D/Pelco-P; Baud oranı: 2400/4800/9600/38400 |
| Kontrol Arabirimi | RS232 (Yalnızca Giriş), Rs485, USB3.0 (UVC1.1), RJ45 |
| PTZ parametresi | |
| Yatay rotasyon | 350 derece (± 175 derece) 0.1 derece /s -100 derece /s |
| Dikey dönüş | 180 derece (± 90 derece) 0.1 derece /s -80 derece /s |
| Önceden ayarlanmış numara | Kullanıcı 255 ön ayarı ayarlayabilir (IR Remote tarafından 10 ön ayar) |
| Genel parametre | |
| Operasyon sistemleri | Windows 10, Windows 11or daha yüksek; Android, Mac OS ™ 10 . 10 veya daha yüksek, Linux (UVC'yi desteklemek için gerekli). |
| Giriş voltajı | DC 12V |
| Giriş Akımı | 2 . 0a (maks.) |
| Güç tüketimi | 24W (max .) |
| Mağaza Sıcaklığı | -20 derece 60 dereceye kadar |
| Mağaza Nemi | % 20 -90% RH |
| Çalışma sıcaklığı | 0 dereceye kadar 40 dereceye kadar |
| Çalışma nemi | % 20 -80% RH |
| Boyut (w*h*d) | 166*165*170mm/ 285*217*197mm (paketlemeden önce/ sonra) |
| N.W. / G.W. | 1.6kg/ 2,8kg (net/ brüt ağırlık) |
Popüler Etiketler: Tenveo 4K Otomatik İzleme SDI USB IP 20X PTZ Konferans Kamera, Çin, Üreticiler, Toptan, Fiyat, Düşük Fiyat, Yapılan Çin
Bunları da sevebilirsiniz
-

USB3.0 PTZ Konferans Video Kamerasıyla 4K 12x optik ...
-

Skype için Dahili-Mikrofonlu FHD 4K Web Kamerası
-

4x Zoom EPTZ Web Kamerası USB2.0 Video Konferans içi...
-

12X Optik Yakınlaştırmalı UHD 4K PTZ Konferans Kamer...
-

Profesyonel Canlı Yayın Kamerası 12x Zoom 4K POE NDI...
-

Tam Özellikli 4K 12X Optik Zoom NDI/POE/SDI/HDMI/USB...

