TEVO-HD9620 HDMI Çıkış Ortam Büyüklüğü Konferansı için 1080P HD Görüntülü Konferans Kamera (OHD20S-W2)
Mar 24, 2017
Model YOK: TEVO-HD9620
Video: Video
İletişim: Kablolu
Objektif: Canon Lens
Video Formatı: 1080 / 60p
Teslim Süresi: Ödeme Sonrası 3 Gün
Zoom: 20x optik, 12X Dijital
Dil: İngilizce, veya Özelleştirilmiş olarak
Ticari Marka: TENVEO
Şartname: 131 * 165 * 142
HS Kodu: 8525
Tür: Video Konferans Sistemi
Kompozisyon: CMOS
Renk: Siyah
Etkili Piksel Sayısı: 2,1 mega piksel (16 : 9)
OEM: ODM
Protokol: Visca, Pelco-D / P
Sertifika: Ce, FCC, ISO9001: 2008, RoHS
OSD: Evet
Nakliye Paketi: Boş Paket veya Özelleştirilmiş olarak
Menşei: Çin
Ürüne Genel Bakış:
TEVO-HD9620, yüksek çözünürlüklü görüntü sağlayan 3.27MP (20 x optik, 12 x dijital, otomatik odaklama) ile markamızın yüksek akıllı HD video konferans kamerasıdır . Orijinal tasarlanmış otomatik kapanma teknolojisi (masaüstü veya tavan kurulumu), 255 preset konumu, birden fazla PTZ ayarı, RS232 ve RS422 uzaktan kumanda (VISCA , PELCO P / D protokolü ) arayüzü içerir.
Uygulama alanı:
TEVO seri HD video konferans kamerası, toplantı, eğitim odası, video konferans, uzaktan eğitim, izleme, tıbbi, mahkeme salonları, İnternet iletişimi vb. Gibi alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Ürün Özellikleri :
Video Format: 1080P 50/60
Objektif: 20 x optik, 12 x dijital
1 / 2.8 "Exmor CMOS, 3.27 MP
Video Çıkışı : SDI , HDMI, CVBS, YPBPR
VISCA ve PELCO P / D protokolü destekleniyor
Dört kameralı bir uzaktan kumanda
Üst uç alaşımlı taban, kameranın sıcaklığını düşürür, görüntü çıktısının istikrarlı bir şekilde olmasını sağlar
1080P / 60 altında bile HD ve SD sinyal çıkışı aynı anda kullanılabilir, SD sinyali mevcut
PC veya klavye denetleyicisi tarafından 255 önayar pozisyonu, 254 adres ayarlanabilir, otomatik olarak tanımlanabilir
Çoklu kontrol yöntemleri mevcuttur, RS232 / 485 seri kontrolleri destekler, kod değiştirmeye gerek yoktur.
Boyutlar:
160mm x 168mm x 185mm ve 295mm x 225mm x 205mm (ambalaj öncesi / sonrası)
Aksesuarlar:
DC 12V güç adaptörü, IR uzaktan kumanda, manuel, RS232, RS485 kablosu, HDMI kablosu, Parantezler ve vidalar
Teknoloji Parametreleri:
| MODEL PUS- O HD20 S | |
| Sens o r | 1 / 2.8 " ExmorCMOS |
| Etkin Piksel Sayısı | 3,27 MP |
| Video F ormat | 1080P / 60.1080P / 50, 1080P / 30.1080P / 25.1080I / 60.1080I / 50.720P / 60.720P / 50.720P / 30.720P / 25 |
| YAKIN | 20X optik yakınlaştırma |
| İris | Otomatik / Manuel |
| Açının şekli | 355 ° (80 ° / S) |
| Odaklan | Otomatik / Manuel / İt |
| Min. Aydınlatıyorum | 0.5Lux / 0.095lux |
| Beyaz dengesi | Otomatik / Manuel |
| S / N Oranı | & # 8805; 50dB |
| Elektronik S klozet | 1 - 1 / 10000s |
| Dijital Parazit Giderme | 2B / 3B |
| Arka-ışık C ompensation | Açık kapalı |
| Önceden ayarlanmış | 255 |
| Pan / Eğim Dönüş Açısı | Pan & # 170 & # 176; , Til-30 ° -90 ° C; |
| Pan / Tilt Hızı | 0.1-180 & # 176; ( Pan ), 0.1-120 ° C; ( Tilt ) |
| Kontrol Terminali | RS-232C / RS-422 |
| Kontrol Protokolü | VISCA , PELCO-P / D |
| Video Görüntüsü I nterface | 3G-SDI , YPbPr , HDMI , CVBS |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 ° C ~ +50 ° C |
| Güç | DC12V |
| Güç Kullanımı | 12W |
| Ağırlık | 2.5kg |
Hizmetlerimiz:
1, İki yıllık garanti
2, OEM ve ODM hizmetleri (dil, logo, paketleme vb mevcut)
3, Hızlı teslimat (ödeme aldıktan sonra 3-10 gün)
4, TT / Paypal kabul edilebilir
TENVEO Video Technology Co, Ltd, CE, FCC, ISO9001 ile 2002 yılında, video konferans kamerası profesyonel üreticisi, kuruldu: 2008 belgesi. Yüksek teknoloji, yüksek kalite ve hümanize video konferans çözümleri tedarik etmeyi taahhüt ediyoruz. OEM ve ODM mevcuttur.
Sizinle işbirliği yapmak dileğiyle!

