HD 1080P 3x optik Zoom En İyi Kamera USB2.0 Video Konferans Kamera Teknolojisi (TEVO-VX3-1080)
Mar 24, 2017
Model YOK .: TEVO-VX3-1080
Renk: Gümüş
Teslimat Süresi: Ödeme Sonrası 2 Gün
Etkili Piksel Sayısı: 2.1 Mega Piksel
Dahili Video Çıkışı: USB 2.0
Video Formatı: 1080P, 720P
Ticari Marka: TENVEO
Boyut (LXWXH): 240 x 95 x 145 mm / 330 x 285 x 130 mm (ambalaj öncesi / sonrası)
Sensör: 1 / 2.7 "HD Renkli CMOS
Objektif: 3 X Optik
Sertifika: Ce, FCC, ISO9001: 2008, RoHS
Video Link: http://www.tenveo-video-conference.com/
Durum: Yeni
Sertifikasyon: CE, RoHS, ISO, FCC
Nakliye Paketi: Boş Paket veya Özelleştirilmiş olarak
Menşei: Çin
HD 1080P 3x optik Zoom En İyi Kamera USB2.0 Video Konferans Kamera Teknolojisi (TEVO-VX3-1080)
TEVO-VX3-1080, 1080P yüksek dijital video çıkışını, geleceğin USB 2.0 kolaylığı ile birleştirerek, ekonomik video konferans oluşturmak için pazarlama yöntemi sunar. 2.1 MP renkli CMOS sensörlü USB 2.0 video konferans kamerası, 1080P / 30 ve 720p / 30'a kadar çıkan yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi görüntüler. Tümü için RS232C ve RS422 uzaktan kumanda (SONY VISCA , PELCO P / D protokolü) arayüzünü destekler Kamera ayarları ve pan / tilt / zoom uzaktan yüksek hızlı iletişim kontrol işlemi, çok fonksiyonlu PTZ ayarı.
Uygulama alanı:
PUAS USB 2.0 HD video konferans kamerası, açık çalışma alanından özel ofis alanına ve konferans salonuna uzaktan video konferans, uzaktan eğitim, uzaktan tıbbi ve İnternet iletişimi vb. Için ideal bir özelleştirilmiş çözüm sunar . Yüksek kaliteli bu kamera, seçkin bir seçim haline gelecektir.
Boyutlar:
Ana ünite:
Aksesuarlar:
Hızlı başlangıç:
Teknoloji Parametreleri:
| M ODEL | TEVO-VX3-1080 |
| Sens o r | 1 / 2.7 HD renkli CMOS |
| Etkin Piksel Sayısı | 2,1 MP |
| Video F ormat | 1080P30 , 720P30 |
| YAKIN | 3X yakınlaştırma |
| Cruise Line | 4 Hat |
| Önceden ayarlanmış konum | 64 |
| Odaklan | Otomatik / Manuel / İtmeli |
| Min. Il lumination | 5.0Lux, F2.0'da |
| Beyaz dengesi | Otomatik / Manuel |
| S / N Oranı | 50db |
| Elektronik S klozet | 1 ila 1 / 30s |
| Dijital Parazit Giderme | / |
| Arka-ışık C ompensation | Açık kapalı |
| Önceden ayarlanmış | 255 |
| Pan / Eğim Dönüş Açısı | 360 ° |
| Pan / Tilt Hızı | 1-280 ° / S ( Pan ) , 1-100 ° / S ( Eğim ) |
| Kontrol Terminali | RS-232C / RS-422 |
| Kontrol Protokolü | VISCA , PELCO-P / D |
| Video çıkışı arabirimi | USB 2.0 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 ° C ~ +50 ° C |
| Güç | DC12V |
| Güç Kullanımı | 12W |
| Ağırlık | 1,72kg |
Hizmetlerimiz:
1, İki yıllık garanti
2, OEM hizmetleri (dil, logo, paketleme gibi)
3, Hızlı teslimat (ödeme aldıktan sonra 2 gün)
4, TT / Paypal kabul edilebilir
Tenveo video teknolojisi Co, Ltd 2002 yılında, CE, FCC, ISO9001 ile video konferans kamerası profesyonel üreticisi, kuruldu: 2008 sertifikası. Yüksek teknoloji, yüksek kalite ve hümanize video konferans çözümleri tedarik etmeyi taahhüt ediyoruz. OEM ve ODM mevcuttur.
Herhangi bir bilgi için benimle iletişime geçmeye hevesli değil.
Sizinle işbirliği yapmak dileğiyle!
Ekle: Room511-514, Fengtian Yeni teknoloji binası, Kuzey Xuegang Yolu, Longhua yeni dist. Shenzhen.CN.
Tel: 86-13657740706
Faks: 86-755-85258499
Whatsapp: 008613657740706
SKYPE: Rachel Liang (+8613657740706)
QQ: 451810239

