Toplantı Salonu için Full HD 1080P USB Video Konferans Kamerası (TEVO-HD9620)
Mar 25, 2017
Model YOK: TEVO-HD9620
Video: Video
Renk: Gümüş
Teslimat Süresi: Ödeme Sonrası 2 Gün
Etkili Piksel Sayısı: 2.1 Mega Piksel
Sinyal Sistemi: 1080P / 30 720p / 30
Kamera Kontrol Arabirimi: RS-232c / RS-422
Taşıma Paketi: web kamerası optik zoom PE Köpüklü Renkli kutu, Kuvvetli Karton Uluslararası Standart Ambalaj
Menşei: Çin
Tür: Video Konferans Sistemi
İletişim: Kablolu
Sensör: 1 / 2.8 "Exmorcmos
Objektif: 10 X Optik
Dahili Video Çıkışı: USB 2.0
Ticari Marka: Tenveo
Şartname: CE, FC, ISO9001: 2008
Ürüne Genel Bakış:
TENVEO, 1080P yüksek dijital video çıkışını, gelenek USB 2.0'ın rahatlığı ile birleştirerek pazarlama için ideal video konferans çözümü sunar. 2.1 MP renkli CMOS sensörlü USB 2.0 video konferans kamerası, 1080P / 30 ve 720p / 30'a kadar olan yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi görüntüsünü üretir . Tüm kamera ayarları ve pan / tilt / zoom uzaktan yüksek hızlı iletişim kontrol işlemi, çok fonksiyonlu PTZ ayarı için RS232C ve RS422 uzaktan kumandayı (SONY VISCA , PELCO P / D protokolü) destekle .
Uygulama alanı:
TENVEO USB 2.0 HD video konferans kamerası, açık çalışma alanından özel ofis alanına ve konferans salonuna uzaktan video konferans, uzaktan eğitim, uzaktan tıbbi ve İnternet iletişimi vb. Için ideal bir kişiselleştirilmiş çözüm sunar.
Ürün Özellikleri:
1. 2.1 MP etkili piksel, 1 / 2.8 "Exmor CMOS,
2. Video Formatı: 1080P / 30 720P / 30
3. USB 2.0 arabirimi, kolay kurulum ve çalıştırma
4. USB2.0 arayüzü, PTZ ve ZOOM'u kontrol etmek için erişim
5. Uluslararası olarak öncülük eden ultra sessiz motor teknolojisi, PTZ'yi sessizce çeviriyor
6. 64 hazır ayar ve 255 adres kademesi genişletme protokolü
7. Yurtiçi Girişimi VISCA ve PELCO P / D protokolü otomatik olarak tanımlama teknolojisi, kodu veya menüyü değiştirmeye gerek yoktur
8. Orijinal tasarımlı otomatik kapanma teknolojisi (masaüstü / tavan montajı)
Teknoloji Parametreleri:
| M ODEL | TEVO-HD9620 |
| Sensör | 1 / 2.8 "Exmor CMOS |
| Etkin Piksel Sayısı | 2,1 MP |
| Video formatı | 1080P30 , 720P30 |
| YAKIN | 20 X optik 12x dijital zum |
| Açı Görüş Alanı | 355 ° |
| Odaklan | Otomatik / Manuel |
| Min. Aydınlatma | F1.2'de 0.25Lux |
| Beyaz dengesi | Otomatik / Manuel |
| S / N Oranı | 50db |
| Elektronik Deklanşör | 1 / 1-1 / 10.000 S |
| Dijital Parazit Giderme | / |
| Arka ışık telafisi | Açık kapalı |
| Önceden ayarlanmış | 64 |
| Kontrol Terminali | RS-232C / RS-485 |
| Kontrol Protokolü | VISCA , PELCO-P / D |
| Video çıkışı arabirimi | USB 2.0 |
| Çalışma Sıcaklığı | 0-50 |
| Güç | DC12V |
| Güç tüketimi | 12W |
| Ağırlık | 1,4 kg |
Hizmetlerimiz:
1, 2 yıl garanti
2, OEM hizmetleri
3, Hızlı teslimat (ödeme aldıktan sonra 2 gün)
4, TT / Paypal kabul edilebilir
TENCEO Industrial Co, Ltd 2002 yılında, CE, FCC, ISO9001 ile video konferans kamera profesyonel üreticisi, kuruldu: 2008 sertifikası. Yüksek teknoloji, yüksek kalite ve hümanize video konferans çözümleri tedarik etmeyi taahhüt ediyoruz. OEM mevcuttur.
Sizinle işbirliği yapmak dileğiyle!
Ekle: Room511-514, Fengtian Yeni teknoloji binası, Kuzey Xuegang Yolu, Longhua yeni dist. Shenzhen.CN.
Tel: 86-13657740706
Faks: 86-755-85258499
Whatsapp: 008613657740706
SKYPE:
Rachel Liang (008613657740706)
QQ: 451810239
Wechat: 13657740706

