1080P30 2.1MP USB2.0 HD PTZ Video Konferans Kamerası (TEVO-V1080)
Mar 24, 2017
Model No: TEVO-V1080
Video: Video
Renk: Gümüş
Teslimat Süresi: Ödeme Sonrası 2 Gün
Etkili Piksel Sayısı: 2.1 Mega Piksel
Sinyal Sistemi: 1080P / 30
Kamera Kontrol Arabirimi: RS-232c / RS-422
Ticari marka: TEVO-V1080
Şartname: 135 * 145 * 150
Tür: Video Konferans Kamera
Sensör: 1 / 2.7 "Exmor CMOS
Objektif: Sabit
Dahili Video Çıkışı: USB 2.0
Nakliye Paketi: PE Köpüklü Renkli kutu, Güçlü Karton Uluslararası Standart Ambalaj
Menşei: Çin
Ürüne Genel Bakış:
TEVO-V1080, 1080P yüksek dijital video çıkışını, geleceğin USB 2.0 kolaylığı ile birleştirerek ekonomik video konferans oluşturmak için pazarlama için bir yöntem sunmaktadır. 2.1 MP renkli CMOS sensörlü USB 2.0 video konferans kamerası, 1080P / 30 ve 720p / 30'a kadar çıkan yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi görüntüler. Tümü için RS232C ve RS422 uzaktan kumanda (SONY VISCA, PELCO P / D protokolü) arayüzünü destekler Kamera ayarları ve pan / tilt / zoom uzaktan yüksek hızlı iletişim kontrol işlemi, çok fonksiyonlu PTZ ayarı.
Uygulama alanı:
TEVO-V1080 USB 2.0 HD video konferans kamerası, açık çalışma alanından özel ofis alanına ve konferans salonuna uzaktan video konferans, uzaktan eğitim, uzaktan tıbbi ve İnternet iletişimi vb. Için ideal bir özelleştirilmiş çözüm sunar. Yüksek kaliteli bu kamera, seçkin bir seçim haline gelecektir.
Ürün Özellikleri:
2.1 MP efektif piksel, 1 / 2.7 "Exmor CMOS'u benimsemek
Video Formatı: 1080P / 30 720P / 30
USB 2.0 arabirimi, kolay kurulum ve çalıştırma
USB2.0 arabirimi, PTZ ve ZOOM'u kontrol etmek için erişim
Uluslararası olarak öncül ultra sessiz motor teknolojisi, PTZ'yi sessizce çevirin
128 hazır ayar ve 255 adres kademesi genişletme protokolü
Yurtiçi Girişimi VISCA ve PELCO P / D protokolü otomatik olarak tanımlama teknolojisi, kodu veya menüyü değiştirmeye gerek yok
Orijinal tasarlanmış otomatik kapanma teknolojisi (masa üstü / tavan tipi)
Teknoloji Parametreleri:
| MODEL | Tevo-v1080 |
| Sensör | 1 / 2.7 & # 8243; HD renkli CMOS |
| Etkin Piksel Sayısı | 2,1 MP |
| Video formatı | 1080P30.720P30 |
| YAKIN | Sabit Odak |
| İris | Otomatik / Manuel |
| Açı Görüş Alanı | 120 ° (W) |
| Odaklan | Otomatik / Manuel / İt |
| Min. Aydınlatma | 5.0Lux, F2.0'da |
| Beyaz dengesi | Otomatik / Manuel |
| S / N Oranı | & # 8805; 50dB |
| Elektronik Deklanşör | 1 ila 1 / 30s |
| Dijital Parazit Giderme | / |
| Arka ışık telafisi | Açık kapalı |
| Önceden ayarlanmış | 255 |
| Pan / Eğim Dönüş Açısı | Pan 360;, Til-45 ~ +90; |
| Pan / Tilt Hızı | 1-280 ° / S (Pan), 1-100 ° / S (Eğim) |
| Kontrol Terminali | RS-232C / RS-422 |
| Kontrol Protokolü | VISCA, PELCO-P / D |
| Video çıkışı arabirimi | USB 2.0 |
| Çalışma Sıcaklığı | 0-50 ℃ |
| Güç | DC12V |
| Güç tüketimi | 12W |
| Ağırlık | 1.66kg |
Boyutlar:
Aksesuarlar:
DC 12V güç adaptörü, IR uzaktan kumanda, manuel, RS-232C seri kontrol hattı, USB2.0 kablosu (5 metre), Parantezler ve vidalar.
Ekle: Room511-514, Fengtian Yeni teknoloji binası, Kuzey Xuegang Yolu, Longhua yeni dist. Shenzhen.CN.
Tel: 86-13657740706
Faks: 86-755-85258499
Whatsapp: 008613657740706
SKYPE: Rachel Liang (008613657740706)
QQ: 451810239

