TEVO-HD9618 HD 1080P Video Konferans HD-Sdi HDMI DVI Çıkışı ile PTZ Web Kamerası
Mar 24, 2017
Model YOK: TEVO-HD9618
Video: Video
İletişim: Kablolu
OEM: ODM
Sensör: 1 / 2.8 "Exmor CMOS
Objektif: 18 X Optik Zoom, 12 X Dijital Zoom
Dahili Video Çıkışı: HDMI, 3G-Sdi, YPbPr, Cvbs, DVI-I
Dil: İngilizce veya özelleştirilmiş olarak
Ticari marka: PUAS veya özelleştirilmiş olarak
Şartname: 220x160x160mm
HS Kodu: 8525
Tür: Video Konferans Sistemi
Kompozisyon: CMOS
Renk: Siyah
Teslim Süresi: Ödeme Sonrası 3 Gün
Etkili Piksel Sayısı: 3.27 Mega Piksel
Sinyal Sistemi: 1080 60p / 50p
Kamera Kontrol Arabirimi: RS-232c / RS-422
OSD: Evet
Nakliye Paketi: Boş Paket veya Özelleştirilmiş olarak
Menşei: Çin
Ürüne Genel Bakış:
TEVO-HD9618, 3.27MP yüksek çözünürlüklü görüntü sağlayan modüllü, markamızın yüksek akıllı HD video konferans kamerasıdır. Tüm kamera ayarları ve pan / tilt / zoom uzaktan yüksek hızlı iletişim kontrol işlemi. Benzersiz patentli otomatik kapak teknolojisi (masaüstü veya tavan montajı), 255 hazır ayar, çok fonksiyonlu PTZ ayarı. RS232 ve RS422 uzaktan kumanda (VISCA, PELCO P / D protokolü) arayüzü.
Uygulama alanı:
TENVEO HD video konferans kamerası, video konferans, oda konferansı, telepresence, çok partili konferans, uzaktan eğitim, eğitim kurumları, kurumsal eğitim, iş toplantısı, hükümet, teletıp, ibadet konutları, internet iletişimi, izleme, mahkeme salonları vb.
Ürün Özellikleri:
1. Full HD 1080P 50/60
2. 240 kat değişken yakınlaştırma oranı (20 x 12 x Dijital zumlu optik zoom)
3. 1 / 2.8 "Exmor CMOS 3.27MP
4. 3G-SDI, YPbPr, DVI-I, HDMI görüntü çıkışı aynı anda
5. Aynı anda HD ve SD sinyal çıkışı
6. VISCA ve PELCO P / D protokolü desteklenmektedir.
7. Dört kameralı bir uzaktan kumanda
8. Üst uç alaşımlı taban, kameranın sıcaklığını düşürür, görüntü çıktısının istikrarlı bir şekilde olmasını sağlar
9. Dahili RJ45 internet erişimi, 10M / 100 internet desteği
10. PC veya klavye denetleyicisi ile 255 preset noktası, 254 adresi ayarlanabilir, otomatik olarak tanımlanabilir
11. Çoklu kontrol yöntemleri mevcut, RS232 / 485 seri kontrollerini destekliyor, codec'i değiştirmeye gerek yok
12. Büyük video konferans ve ders yakalama codec'iyle uyumlu
Teknoloji Parametreleri:
| MODEL | TEVO-HD9618 |
| Sensör | 1 / 2.8 "Exmor CMOS |
| Etkin Piksel Sayısı | 2.1 |
| Video formatı | 1080P / 60, 1080P / 50, 1080P / 30, 1080P / 25, 1080I / 60, 1080I / 50, 720P / 60,720P / 50,720P / 30720P / 25 |
| YAKIN | 18x optik yakınlaştırma |
| İris | Otomatik / Manuel |
| Açı Görüş Alanı | 2.9 (T) -55.4 ° (W) |
| Odaklan | Otomatik / Manuel / İt |
| Min. Aydınlatma | 0.5Lux / 0.095lux |
| Beyaz dengesi | Otomatik / Manuel |
| S / N Oranı | & # 8805; 50dB |
| Elektronik Deklanşör | 1 - 1 / 10000s |
| Dijital Parazit Giderme | 2B / 3B |
| Arka ışık telafisi | Açık kapalı |
| Önceden ayarlanmış | 255 |
| Pan / Eğim Dönüş Açısı | Pan & # 170; & # 176 ;, Til -30 & # 176; ~ + 90 & # 176; |
| Pan / Tilt Hızı | 0.1-180 ° (Pan), 0.1-120 ° (Tilt) |
| Kontrol Terminali | RS-232C / RS-422 |
| Kontrol Protokolü | VISCA, PELCO-P / D |
| Video Çıkışı Arayüzü | SDI, YPbPr, DVI-I, HDMI, CVBS |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 ° C ~ +50 ° C |
| Güç | DC12V |
| Güç tüketimi | 12W |
| Ağırlık | 2.5kg |
| Ağ Parametresi | |
| Ağ Video Kodlaması | MJPEG, H.264, Yüksek Profil |
| Kodlama Standardı | 1080P (1920 * 1080) 30 kare / saniyeye kadar, 720P (1280 * 720) 30 kare / sn'ye kadar, D1 (720 * 576) 25 kareye / saniyeye kadar |
| Ağ Protokolü | L2TP, IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PPPoE, RTP, RTSP, QoS, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, SNMP, SIP, GB / T28181, Onvif |
| Ses Akışı | AAC-LC boardband ses kodlama, yüksek ses kalitesi. |
| Ağ Arayüzü | Bulti-in RJ45 internet erişimi, 10 M / 100 M İnternet veri desteği |
Hizmetlerimiz:
1, İki yıllık garanti
2, OEM ve ODM hizmetleri (dil, logo, ambalaj vb mevcut)
3, Hızlı teslimat (ödeme aldıktan sonra 3-10 gün)
4, TT / Paypal kabul edilebilir
Tenveo Video Technology Co, Ltd, 2001 yılında, video konferans kamerası profesyonel üreticisi, CE, FCC, ISO9001: 2008 sertifikaları ile kuruldu. Yüksek teknoloji, yüksek kalite ve hümanize video konferans çözümleri tedarik etmeyi taahhüt ediyoruz. OEM ve ODM mevcuttur.
Sizinle işbirliği yapmak dileğiyle!
Temas:
E-posta: sales02@tenveo.com
E-posta: sales02@tenveo.com
Facebook: Xiaoling Ning
Twitter: Kerry Ning
Skype: +8618677780472
Uygulama nedir : 86-18677780472
Sohbet ederiz: 18677780472
QQ: 936923808
Ticaret Müdürü: cn1520308805nqcx



