TEVO-VHD3U ve TEVO-M3B HDMI USB kamera 3x Zoom PTZ Video Konferans Odası Kamerası ve çok yönlü bluetooth hoparlör
1. Orta ve büyük odalar için eksiksiz sesli/görüntülü konferans grubu: HD video kamera ve hoparlör.
2. Çoğu Senaryoya Uyum Sağlayacak Kompakt ve Şık Tasarım.
3. Yüksek kaliteli hoparlör, 5 metre ses alma aralığı. Tak ve çalıştır HD ses, konferans masasının etrafındaki herkesin net bir şekilde duymasını ve duyulmasını sağlar
4. Kolay ve iyi video konferans: Dizüstü bilgisayara tak ve çalıştır USB bağlantısıyla görüntülü toplantılar başlatın ve bir video konferans yazılımı seçin
5. Yüksek çözünürlüklü video: Otomatik odaklamalı, 3x zoom lensli HD 1080p video.
6. Mac ve PC ile uyumludur. Sistem Gereksinimleri: Windows 7, 8.1 veya 10, Mac OS X 10.7 veya üzeri.
- Hızlı Teslimat
- Kalite Güvencesi
- 7/24 Müşteri Hizmetleri
ürün tanıtımı
TEVO-VHD3U ve TEVO-M3B HDMI USB kamera 3x Zoom PTZ Video Konferans Odası Kamerası ve çok yönlü bluetooth hoparlör



Hepsi-Bir-Bir Arada Konferans Sistemi
Tenveo{0}}Hepsi Bir Arada-Orta ve büyük odalar için tek video ve sesli konferans sistemi. Uygun fiyatlı paket, HD 3X Zoom kamera, 5 metrelik ses alma yarıçapına sahip 360 derecelik ses alma hoparlörü-ile birlikte gelir.

USB 3.0, HDMI çıkışı
USB 3.0, HDMI ile
3X yakınlaştırmalı PTZ kamera
video konferans sistemi
net bir görüntü sunar ve
canlı yayın.

Evrensel Uyumluluk
Zoom, Skype kurumsal, Microsoft Lync(Takımlar), Voovmeeting, CISCO WebEx ve diğer konferans yazılımlarıyla uyumludur.

Kullanımı Kolay
Düzgün çalışıyor
Windows 7/8.1/10,
Mac OS 10.10 ve
daha yüksek. Sadece üzerinden takın
Cihaza USB kablosu
bağlanmak istiyorsunuz.
| Model Numarası | TEVO-VHD3U+M3B |
| Ptz kameranın Görüntü Sensörü | 1/2,8" SONY CMOS |
Etkili piksel | 2,38 MP |
| Objektif | f=2.38-7aa |
| Diyafram | F1.96-3.64 |
| Video Formatı | 1080p@60/50/30/25fps,720p@60/50/30/25fps |
| Yatay Açı | 103,69 derece (W)-42,12 derece (T) |
| Odak | Otomatik/Manuel |
| Dijital Gürültü Azaltma | 2D ve 3D Gürültü Azaltma |
| Maruziyet | Otomatik/Manuel |
| Video Arayüzleri | USB, HDMI |
| Video Sıkıştırma Formatı | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Kontrol Protokolü | VISCA/Pelco-D/Pelco-P/Onvif |
| Baud Hızı | 38400/9600bps |
| Kaydırma/Eğme Dönüşü | >±175 derece ,-90 derece -+90 derece |
| Pan Kontrol Hızı | 0.1 -80 derece/sn |
| Eğim Kontrol Hızı | 0,1-60 derece/sn |
| Ön Ayar Numarası | Pelco'dan 255 ön ayar-D, Pelco'dan 32 ön ayar-P, Visca'dan 7 ön ayar (uzaktan kumandayla 10 ön ayar) |
| Hoparlörün akustik yankı iptali (AEC) | >65dB |
| Hoparlörün yanıtı | 135Hz-20Hz |
| Hoparlörün Alma Aralığı | 6 metre |
| Hoparlörün pili | 2400mAH(Dahili-lityum pil); Müzik süresi (8 saate kadar); Pil ömrü (çağrı) 6 saate kadar; 3 saate kadar şarj süresi |
| Bağlantı Türü | USB/Bluetooth/AUX |
| İşletim Sistemleri | Windows 7 veya üzeri; Android, Mac OS™ 10.10 veya üzeri, Linux (UVC'yi desteklemek için gereklidir.) Zoom, MS Teams, Skype vb. ile uyumludur. |
| Boyut(G*Y*D) | Kamera: 247*165*171mm/285*217*197mm (paketlemeden önce/sonra); Hoparlör: 180mm*180mm*34,7mm/220*108*83mm(paketlemeden önce/sonra) |
Popüler Etiketler: TEVO-VHD3U ve TEVO-M3B HDMI USB kamera 3x Zoom PTZ Video Konferans Odası Kamerası ve çok yönlü bluetooth hoparlör, Çin, üreticiler, toptan satış, fiyat, düşük fiyat, Çin malı










