
TEVO-NV620A-4K 20x Optik Yakınlaştırmalı Video Konferans Kamerası
Ürüne genel bakış:
Ürün No.:TEVO-NV620A-4K
20x optik yakınlaştırmalı PTZ Kamera
8,42MP 4K60fps, HDMI/IP/USB/SDI çıkışını destekler
Doğru, pürüzsüz ve sessiz PTZ Hareketi
Ön ayar: IR uzaktan ayarı aracılığıyla 9 (RS232 aracılığıyla 256)
Destek tavan montajı, duvar montajı ve tripod montajı (Tersine monte edilebilir)
Farklı aydınlatma koşullarında en iyi video kalitesi için 2D ve 3D NR
Visca, Pelco{0}}P ve Pelco-D protokolünü, RS232/RS485 Kamera Kontrolünü destekler
En önde gelen video konferans yazılımı ve platformuyla uyumludur
- Hızlı Teslimat
- Kalite Güvencesi
- 7/24 Müşteri Hizmetleri
ürün tanıtımı
Konferans veya Canlı Yayın Kamerası için 4K60 fps ile 20x Optik Yakınlaştırma
* Tenveo NV620A Ultra, canlı renkler, gelişmiş düşük-ışık kapasitesi ve geniş dinamik aralık (WDR) ile ultra-keskin UHD video yakalayan 1/1,8 inç 8,29MP CMOS sensöre sahip profesyonel bir 4K@60fps PTZ kameradır.
* 16x dijital uzantılı 20x optik yakınlaştırması kusursuz çerçeveleme esnekliği sağlarken, 66,6 derecelik geniş görüş alanı geniş alanlara uyum sağlar.

* Al-güçlü insansı izleme, PoE desteği ve TAM NDI&Dante AV-H uyumluluğuyla NV620A Ultra, ağlar üzerinden yüksek-kaliteli, düşük-gecikmeli IP video aktarımına olanak tanır-profesyonel canlı prodüksiyon, yayın, video prodüksiyonu ve AV uygulamaları için mükemmeldir.

| Model Numarası | TEVO-NV620A Ultra |
| Kamera | |
| Sensör | 1/1.8'' |
| Etkili Pikseller | 8.42 MP |
| Video Sinyalleri | HDMI: 4KP60, 4KP59.94, 4KP50, 4KP30, 4KP25, 4KP29.97, 1080P60, 1080P50, 1080I60, 1080I50, 1080P30, 1080P59.94, 1080I59.94, 1080P29.97, 720P60, 720P59.94; 3G-SDI: 1080P60, 1080P50, 1080P30, 1080P29,97, 1080P59,94, 1080P25; 1080I60, 1080I50, 1080I59,94; 720P60, 720P59.94; |
| Yakınlaştır | 20x optik yakınlaştırma |
| Objektif | f=6.25mm ~ 125mm |
| Diyafram | F1.58 ~ F3.95 |
| Yatay Açı | 59,6 derece ~ 3,5 derece |
| Dikey Açı | 35,7 derece ~ 2,0 derece |
| Çapraz Açı | 66,6 derece ~ 4,0 derece |
| Dijital Yakınlaştırma | 16X |
| Video Çıkışı | USB 2.0, HDMI, RJ45, SDI |
| Sinyal Standardı | NTSC/PAL |
| Kontrol Arayüzü | RS232, RS485, USB, AĞ |
| Deklanşör | 1/30s ~ 1/10000s |
| Beyaz Dengesi | Otomatik, İç Mekan, Dış Mekan, Tek Tuş, Manuel, VAR |
| Arka Işık Telafisi | Destek |
| Dijital Gürültü Azaltma | 3D Dijital Gürültü Azaltma |
| Baud Hızı | 2400/4800/9600/19200/38400/57600/115200 |
| Kontrol Protokolü | VISCA, Pelco-D,Pelco-P |
| USB Protokolü | UVC1.1~1.5 |
| Minimum Aydınlatma | 0,5 Lüks @ (F1,8, AGC AÇIK) |
| SNR | 55dB'den büyük veya eşit |
| Yatay Dönüş | 350 derece (±175 derece) 0,1 derece/s-100 derece/s |
| Dikey Dönüş | 180 derece (±90 derece) 0,1 derece/s-80 derece/s |
| Y ve V Çevirme | Destek |
| Görüntü Dondurma | Destek |
| Yetki Belgesi | Destek |
| Ön Ayar Sayısı | 255 |
| Ön Ayar Doğruluğu | 0,1 derece |
| IPC Özellikleri(IP Kamera) | |
| Video Kodlama Formatı | H.264/H.265/MJPEG |
| Video Akışı | Ana Akış, Alt Akış |
| Ana Akış Çözünürlüğü | 3840x2160,1920x1080,1280x720 vb. |
| Alt Akış Çözünürlüğü | 720x480,320x240 vb. |
| Video Bit Hızı | 32Kbps ~ 20480Kbps |
| Bit Hızı Türü | Değişken Oran, Sabit Oran |
| Kare Hızı | 50Hz:1fps ~ 50fps 60Hz:1fps ~ 60fps |
| Ses Sıkıştırma | AAC,G711A |
| Ses Bit Hızı | 96Kbps, 128Kbps |
| Ağ Protokolü | Dante AV-H,NDI |HX2,SRT,TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP(S), Onvif, DHCP, GB/T28181,Multicast;TAM ND Desteği |
| Giriş/Çıkış Arayüzü | |
| HD Çıkışı | 1xHDMI 1x3G-SDI: BNC tipi, 800mVp-p, 75Ω, SMPTE 424M standardına uygun |
| LAN | 1xRJ45:10M/100M/1000M Ethernet Arayüzü |
| Ses Arayüzü | 1 kanal: 3,5 mm Ses Arabirimi, Hat Girişi 1 kanal: 3,5 mm Ses Arabirimi, Hat Çıkışı |
| USB | 1xUSB2.0: Tip A |
| İletişim Arayüzü | 1xRS232 Giriş: 8 pin Min DIN, Maksimum Mesafe: 30 m, Protokol: VISCA/Pelco-D/Pelco-P 1xRS232 Çıkışı: 8 pin Min DIN, Maksimum Mesafe: 30 m, Protokol: Yalnızca VISCA ağı kullanımı 1xRS485: 2 pinli Phoenix Bağlantı Noktası, Maksimum Mesafe: 1200m, Protokol: VISCA/Pelco-D/Pelco-P |
| Güç Girişi | JEITA tipi (DC IN 12V) |
| Genel Şartname | |
| Güç Kaynağı | DC 12V/2A(MAKS.) |
| Güç Tüketimi | 24W(Maks.) |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 derece ~ 40 derece |
| Çalışma Nemi | %20-%80 bağıl nem |
| Mağaza Sıcaklığı | -20 derece ila 60 derece |
| Mağaza Nemi | %20-%90 bağıl nem |
| Ürün Boyutu | 156.1*176.4*175.3mm/285*217*197mm(paketlemeden önce/sonra) |
| Ürün Ağırlığı | 1,51kg/2,6kg (net / brüt ağırlık) |
* Tenveo'dan güvenilir OEM üretim hizmetleri
* Video ve Ses için en iyi sözleşmeli üreticiler
* ISO-sertifikalı fabrika
* Kalite kontrolüne sahip düşük MOQ üreticileri
* Rekabetçi fiyatlandırma toplu üretim tedarikçileri
Bizimle iletişime geçmekten memnuniyet duyarız:
+86 135 5233 5495|Tel , +86 134 7469 0572|Whatsapp, +86 135 5233 5495|Wechat
E-posta: Sales09@tenveo.com|www.tenveo-video-konferans.com
SZ Tenveo Video Teknolojisi Co., Ltd.
Ekle: B-8. Kat, Fukang Keji Konağı, Yousong Yolu, Fukang Topluluğu, Longhua Dist., Shenzhen, Çin
Popüler Etiketler: TEVO-NV620A-4K 20x Optik Yakınlaştırmalı Video Konferans Kamerası, Çin, üreticiler, toptan satış, fiyat, düşük fiyat, Çin malı




