HDMI USB POE NDI ile 12X Zoom 4K Video Konferans Kamerası
Model Numarası:TEVO-VL12U NDI
* 12x optik yakınlaştırma
* Sony IMX415 1/2,8" CMOS sensör, 8,29 mega piksel
* UHD4K görüntü kalitesi, geniş görüş açısı
* HDMI USB,RJ45 Video Çıkışı (POE ve IP akışını destekler)
* Doğru, pürüzsüz ve sessiz PTZ Hareketi (Pan:350 derece, Eğim: 180 derece)
* Farklı aydınlatma koşullarında en iyi video kalitesi için 2D ve 3D NR
* Ön ayar: IR uzaktan ayarıyla 10 (RS232 aracılığıyla 256)
* Visca, Pelco{0}}P ve Pelco-D protokolünü, RS232/RS485/IP/IR Uzaktan Kumandayı destekler
* Ağ Protokolü: NDI |HX2,SRT,TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, Onvif, DHCP, Çok Noktaya Yayın, vb.
* Masaüstü yerleştirme, tavana montaj, duvara montaj ve tripod montajı desteği (Tersine monte edilebilir)
* POE/NDI desteği: Tek bir Ethernet kablosu üzerinden Güç Verebilir, Kontrol Edebilir, Ayarlayabilir ve videoyu önizleyebilir.
- Hızlı Teslimat
- Kalite Güvencesi
- 7/24 Müşteri Hizmetleri
ürün tanıtımı

VL12U 4k kamera POE, USB3.0, Sony Sensör, gerçek 4K Lens, 12X optik yakınlaştırma ve Ultra-HD görüntü sistemi ile donatılmıştır. Keskin video, olağanüstü renk ve olağanüstü optik doğruluk sunar. Yerleşik-Al teknolojisi, loş veya arka ışık koşullarında bile yüzleri vurgulamak ve-doğal görünümlü cilt tonları oluşturmak için ışık dengesini optimize eder. Ayrıca 70,82 derece Geniş Yatay Açıya sahip 12X optik yakınlaştırma, orta ve büyük{13}boyutlu toplantı odalarının ihtiyaçlarının kolayca karşılanmasına olanak tanır.





| Model Numarası | VL12U NDI |
| Görüntü Sensörü | Sony IMX415 1/2,8" CMOS |
| Etkili Pikseller | 8.29MP, 16:9 |
| Video Formatı | HDMI(4KP@30/25fps,1080P@60/50/30/25fps,720P@60/50/30/25fps); USB3.0(3840*2160P@30fps,2560*1440P@30fps,1920*1080P@30fps,1280*720P@30fps,640*480P@30fps,320*240P@30fps;YUY2/NV12/H.264/H.265/MJPG) |
| Optik Yakınlaştırma | 12x yakınlaştırma |
| Objektif | f=3.9-46.8aa |
| Diyafram | F1.6-F2.8 |
| Yatay Açı | 70,82 derece (G)-6,48 derece (T) |
| Dikey Açı | 47,72 derece (G)-73,66 derece (T) |
| Çapraz Açı | 78,58 derece (G)-7,42 derece (T) |
| Arka Işık Telafisi | Destek |
| SNR | >50dB |
| Odak | Otomatik / Manuel |
| Dijital Gürültü Azaltma | 2D ve 3D Gürültü Azaltma |
| Maruziyet | Otomatik / Manuel |
| Video Arayüzleri | HDMI, USB3.0 C, RJ45 |
| Video Sıkıştırma Formatı | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| LAN | 10M/100M uyarlanabilir Ethernet bağlantı noktası; POE IEEE802.3af'yi destekleyin |
| Ağ Protokolü | NDI|HX2,RTSP, RTMP, ONVIF, GB28181; IP Üzerinden VISCA'yı Destekleyin |
| Kontrol Protokolü | VISCA/Pelco-D/Pelco-P; Baud Hızı: 38400/9600/4800/2400 |
| Kontrol Arayüzü | RS232 (yalnızca giriş), RS485, USB3.0 C(UVC1.1), RJ45 |
| Kaydırma/Eğme Dönüşü | ±175 derece, -90 derece-+90 derece |
| Pan Kontrol Hızı | 0.1 -80 derece/sn |
| Eğim Kontrol Hızı | 0.1 -60 derece/sn |
| Ön Ayar Numarası | Kullanıcı 255'e kadar ön ayar ayarlayabilir (IR uzaktan kumandayla 10 ön ayar) |
| İşletim Sistemleri | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS™ 10.10 veya üzeri, Linux (UVC'yi desteklemek için gereklidir.) |
| Giriş Gerilimi | DC12V |
| Giriş Akımı | 2,0A (Maks.) |
| Güç Tüketimi | 13W (Maks.) |
| Mağaza Sıcaklığı | -20 derece ila 60 derece |
| Mağaza Nemi | %20-%90 bağıl nem |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 derece ila 40 derece |
| Çalışma Nemi | %20-%80 bağıl nem |
| Boyut (G*Y*D) | 171,6*192,6*171,6 mm/ 260*217*197 mm (paketlemeden önce/sonra) |
| N.W. / G.W. | 1,35kg/ 2,05kg (Net/Brüt ağırlık) |
| Aksesuar | 1 x Kamera; 1 x USB Kablosu; 1 x Güç Adaptörü; 1x IR uzaktan kumanda; 1 x Duvara Montaj; 1 x Kullanım Kılavuzu |
| Yönetim Garantisi | 3 Yıllık standart Parça ve İşçilik garantisi |
Popüler Etiketler: 12x zoom 4k video konferans kamerası, hdmi usb poe ndi ile, Çin, üreticiler, toptan satış, fiyat, düşük fiyat, Çin malı
Bunları da sevebilirsiniz
-

Skype ve Video Konferans için 4K 30 fps'ye sahip en ...
-

4K USB 2.0 PTZ Video Konferans Kamerası IR Uzaktan K...
-

4K Video Konferans Kameralı Tele-toplantı Çözümü
-

Skype için Dahili-Mikrofonlu FHD 4K Web Kamerası
-

4x Zoom EPTZ Web Kamerası USB2.0 Video Konferans içi...
-

VA300C 4K EPTZ Web Kamerası Konferans Web Kamerası U...






